Osud nám je v pätách

Osud nám je v pätách

5.5K Reads 532 Votes 34 Part Story
TaraSchmidt By Tara_Schmidt Updated 3 days ago

Príbeh mladej študentky Lucy Parsonovej , ktorej sa život zmenil  od základov v jednej nesprávnej sekunde.Po smrti jej otca sa jej mama zmenila na nenásytnú alkoholičku a fajčiarku .A dalo by sa povedať , že si užíva voľnosť vdovy viac , než Lucy  svoju mladosť.A keď odišiel z tohto sveta on , akoby zmizlo všetko. Usmev a radosť vystriedala bolesť a nekonečná túžba vykúpiť sa z pekla, v ktorom žila vnútri. Lucy čakajú posledné dva roky na strednej škole Boca Raton  a ani netuší , koľko vecí sa dokáže zmeniť.Možno nestretne tých najsprávnejších ľudí a možno neurobí najsprávnejšie rozhodnutia , no takto to v jej živote malo byť.Budúcnosť nepozná ,ale môže ju ovplyvniť , no budúcnosť sa stane prítomnosťou a v ten moment to všetko bude iba osud.Pretože náš osud nám je v pätách . A nedokážeme pred ním utiecť a ani ho zmeniť, môžeme len dúfať , že všetko zlé  v živote je na niečo dobré.
    No čo sa stane , ak Lucy objaví niečo , čo ležalo pod prachom dlhé roky?Čo ak zistí , že jej otec v skutočnosti nezomrel tak , ako si to celé dva roky myslela?Čo ak tá lož skrýva viac než by mala? Dokáže sa Lucy postaviť opäť na nohy aj po tajomstve , ktoré ju bude sprevádzať až do konca života? 
    Dokáže.Pretože vždy tu bude jeden človek.Ten , ktorý jej vyčarí úsmev aj v tej najhoršej chvíli.Ten , ktorý jej život zmení.
    No aj cez to všetko Lucy vždy bude trápiť jediné.Je priateľstvo viac , než láska? Alebo láska vyhrá aj s následkami toho , že sa priateľstvo už nikdy nevráti ? Všetko zostáva veľkou otázkou každej minúty v Lucyinom živote plnom prekvapení , bolesti a lásky.

Super pribeh, veľmi sa mi to páči tak ja idem citat daleej
Nič moc robíš si srandu je to úplne super. Moc má to zaujalo. Čiže chceš povedať že to je podla skutočne udalosti ? :O
JliaGborov JliaGborov Dec 17, 2015
úplne super :3 dúfam, že to v ďalšej časti nejak s tou chatou zamotáš ;) :) inak ak budeš chcieť nejakú spoluprácu alebo pomôcť kľudne napíš ;) :3