NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
"Sex Pair" H.S. Fan - Fiction

"Sex Pair" H.S. Fan - Fiction

30.9K Reads 2.7K Votes 61 Part Story
DiamondInTheNight By shape_ofyou Updated a day ago

Sveiki, istorija yra Harry Styles fan - fiction. Tikiuosi jus įtrauks, labai viliuosi jums patiks. :3 Myliu juss :** 1 ir 2 sezonai ;)

Prologas

Gyvenau žiauriame pasaulyje. O gal verčiau sakyti žiauriame miestelyje? Manau niekas neįsivaizduotų ramaus gyveno Holmes Chapel miestelyje ar bent jau kelių dienų be žmogžudysčių. Nes tai neįmanomas dalykas, nebent JIS mirs vienam iš savo gaujų susišaudyme. Ne, tegul jo visa gauja miršta. Prakeiktas maniakas įsivaizduoja valdovu. Visi turi jo klausytis, jam neatsikalbinėti ir vykdyti jo nurodymų. Jūs net nepatikėsit, kad mums po 9pm žiemą nebegalima vaikščioti gatvėse, o vasarą leidžiama iki 10pm, bet po dešimtos jau nebegali, kitaip gausi 50-100 svarų baudą. Nenormalu, tiesa? Tačiau, vis dėlto, kas gali pasikeisti? Mano manymu niekas. Aš nežinau, kas įvyks ateityje, net nenutuokiu kas bus rytoj. Kiekvienas paslapčia bijom JO, bijom jo žiaurumo. Jis žmogus be tabu. Niekas nenori būti nužudytas jo žiaurių rankų ar šalto, metalinio ginklo. Kas nori mirti? Niekas. Na, meldžiuosi už tuos kurie nukentėjo nuo JO rankų ar buvo nužudyti. Pas mus netgi yra speciali siena, ant kurios sukabintos visos nužudytų žmonių nuotraukos ir pilnas gėlių. Ta siena yra Heclogo alėjoje (išgalvojau). Nuošali vieta, bet labai lankytina žmonių. Vis dėl to... ten mirę žmonės. 
Autorės žodžiai:
Mergina - pozityvi, mėgstanti šokti, turinti draugų ratą, linksma bei nuoširdi Rouz Maria Quanta,
IR
Vaikinas. 
Kartais gyvenimas duoda išbandymų. Dave ir jai. Bet ji nesugebėjo jį išlaikyti. Ji atsidavė. Ji pamiršo savo principus ir pasidavė likimui. Pasidavė gyvenimui. Ji leido likimui nuspręsti už ją.

Yahh, sena istorija,pradžia - banali ir su daugybe gramatikos klaidų. :D

No comments listed yet.