Harry Potter i lustro przeszłości

Harry Potter i lustro przeszłości

15.8K Reads 1.3K Votes 23 Part Story
ShadowNettle By ShadowNettle CompletedTe wakacje nie należały do tych które Harry chciał pamiętać, wiedział jednak że na zawsze utkną mu w pamięci. W tamtym roku oprócz przyjaciół pisał do niego Syriusz, znów stracił kogoś bliskiego z winy Voldemorta. Zarzucał sobie że dał się omamić, winny był również Stworek.

-Harry idź narąbać drewna!-zawołała ciotka.- Tylko migiem.-

Wstał z trawnika i skierował się do komórki. Zawsze zastanawiało go  czemu każą mu trzymać siekierkę skoro uważali że jest nienormalny. Dudley po spotkaniu z dementorami zmienił się.  Nie dręczył Harrego i często pomagał w domu. Wieczorem kiedy wybraniec wszedł do pokoju i zastał brązową sowę która wyjadała z miski urażonej Hedwigi. Zwierzę miało doczepioną przesyłkę zapakowaną w brązowy papier i list.

Szybko zabrał się za wiadomość.

Harry

Nie znasz mnie ale ja wiem kim jesteś. Nasza wspólna znajoma Rita Seekret ma niskie mniemanie o Tobie ale bym się nie przejmował. Udało mi się odnaleźć legendarne lustro przeznaczenia które potrafi przenieść posia...

Klarciaa Klarciaa Feb 10, 2016
Super! Gwiazdeczka dla Ciebie <3 Zapraszam do mojej książki "Nigdy Nie Zapomnij" mam nadzieje ze Ci się spodoba, jestem początkująca  :)
DzieckoPosejdona DzieckoPosejdona Jan 09, 2016
Chronosie? Nie chodzi przypadkiem o Krososa, tytata władającego czasem?