Bulvar

Bulvar

101K Reads 11.2K Votes 29 Part Story
zeynep By denizyolcusu Completed

Görünmez bir adamın son derece sıradan hayatı, çekimine kapılarak peşinden sürüklendiği tuhaf bir kadınla karşılaşmasıyla alt üst olur. Adı dışında hiçbir hatıra taşımayan bu adam, geçmişiyle ilgili huzursuz edici rüyalar görmeye başlar. Geçmişini aydınlatabilmek için çıktığı yolculuk, dünyadan oldukça uzağa, ayrı bir aleme dek uzanır. Ve sonunda kendini, küllerinden doğmuş bir savaşın tam ortasında bulur. Ağır yenilginin izlerini hala üzerinde taşıyan ve bir kadının yaralarını sarmak zorunda olan bu adam, yoluna devam edebilecek midir?
İkinci kez savaşmaya cesaret edebilir misiniz?
∞ 
Unutulanların, hayattan koparılanların ve sürgünden dönenlerin hikayesi.

Creepindoll Creepindoll Jul 07
Arkadaşlar yeni yazmış olduğun 'Kuklalar'isimli kitabıma beklerim
sevemiyorum sevemiyorum Jun 12
Morfin ile Vitamin'den geliyorum. Orada çıtayı Allahuekber Dağlarına yükselttin. Beklentim büyük baştan söyliyim. Haydi Bismillah 😊
Yalnız kitap eminim çok güzel ama bunları yapan birisi görürsem "naber len işsiz" deyip ensesine bir tane patlatırım muhtemelen. Giriş güzel beğendim yazarcığım.
Heh sonraki paragrafta ortada ensesine vurabileceğim somut bir varlık olmadığını anlamış oldum. Olsun gaibine vururum bende.
Kapaktaki fotoğrafın bir filmle alakası var mı? Bana çok öncelerde izlediğim bir diziyi, klibi ya da gördüğüm herhangi bir şeyi anımsatıyor.
Saç kaldı mı acaba bir bak bakayım orda kalmış mı saç acaba