NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SÜRTÜK

SÜRTÜK

85.5K Reads 239 Votes 5 Part Story
ybnctas82 By ybnctas82 Updated Apr 21, 2016

Tam bir sürtük. Evet o benim. Her gün barlarda para karşılığı veren bir sürtük. Ama bence bu işin hiçbir kötü yanı yok. Her gün yanıma gelip onlarca bedenimi isteyen yakışıklı varken bence hiç bir kötü yanı yok. Her gece zevkin doruklarına ulaşırken birde bunun için para almak... Harika. 

Her zamanki sürtüklüğümü bu gece de davam ettireceğim tabikide. Saat geç 00.00'a yaklaşırken kıvrımlı vücuduma giydiğim içimdeki kırmızı bir tanga onun üzerine siyah deri bir elbise ve altına dolgu topuk siyah bir ayakkabı giyerek her zaman sürtüklük yaptığım bara gittim. 

Barın bir köşesinde otururken bir yandan da etrafı izliyordum. Kalçamda aniden bir el hissetmem ile olduğum yerde sıçradım. Kim olduğuna bakmak içi boynumu  hafif çevirdiğimde kalçamı daha da sıktı ve "Odalardan birine gidelim mi?" diye sordu. Bu kadar çabuk etkilendin demek ha. 

"Ne kadar vereceksin?" diye sordum mesleğim gereği. "Ne kadar zevk verirsen o kadar fazla alırsın." diye cevaplayıp ellerini göğüslerime çıkardı ve sıkt...

UfukCan895 UfukCan895 May 23
Kikten konuşacak ne aradığını bilen resim atabilecek kendine güvenen azgın kızlar zevkin doruklarına çıkmak istiyorsanız yazın Kik:frkozturk