NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Codziennie umieram od nowa | Słodki Flirt

Codziennie umieram od nowa | Słodki Flirt

8.5K Reads 853 Votes 20 Part Story
Konik By Kuniko-chan Updated Sep 24, 2016

"(...)Zabili ją ludzie, których kochała... Kochała ich i nadal kocha... a oni... jej nienawidzą. Każdego dnia wysyłali do niej krzywe spojrzenia. Wytykali masę błędów, których wcale nie popełniła. Od czasu do czasu wyzwali ją. Ona to znosiła. Lecz w końcu stało się coś przez co pękła... Stali się obojętni. Przestali na nią patrzeć, zwracać uwagę. Odzywać się. Zaczęli traktować jak powietrze... 
Oni ją zabili i coraz bardziej niszczą nową osobę... Mnie."

Constance zaczęła uczęszczać do Słodkiego Amorisa półtora roku temu. Jej relacje z jednym z chłopaków polepszały się z każdym dniem. Doszło już to pewnych sytuacji, dzięki, których myślała, że coś między nimi będzie... Jednak wszystko się zmieniło kiedy do szkoły wróciła stara uczennica. Debra. Dziewczyna opowiedziała Constance coś czego nie mogła zachować w tajemnicy. Dla dobra innych powiedziała o tym... jednak w zamian za pomoc, została odrzucona.

Nieco zmieniona historia z gry słodki flirt.

ania_101 ania_101 Nov 29, 2015
Kochamtokochamtokochamtokochamtokochamto!!!❤️❤️❤️❤️ je jest ZAJEBISTE!!! Ja rycze jak dziecko!!! Koffciam to tak jak cb i pisz pisz pisz bo ja chcem nexta!!!
ania_101 ania_101 Nov 26, 2015
Ty nie masz skrupułów by mnie niszczyć?! Kolejny raz rycze z twojej winy... Ehhh życie