MAHFİ BAŞLANGIÇ

MAHFİ BAŞLANGIÇ

37.9K Reads 13.5K Votes 31 Part Story
OĞUZ BÜYÜKGAGA By OguzBuyukgaga Updated Nov 26

''En karanlık sırlar bile insanı ne kadar karanlık yapabilir ? Sahiden benliğinden kaybolabilirmi insan ? Yoksa gerçekler mi yeni benliğe kavuşturur bizi.''
            
            Oysa ki o da bilmiyordu henüz başına gelecekleri, gözlerini açtığı hastane odasında onu bekleyen muhteşem maceradan o da habersizdi. Basit bir yaşamı vardı belkide sadelikler içinde bir yaşam..Fakat o ne kadar istemese de kader vakti geldiğinde onuda oyununun içine aldı. 
            
            Tanıdığınız insanların aslında sizlerle yalanlar üstüne kurulu ilişkileri olduğunu öğrendiğinizde nasıl bir tepki verirdiniz ? Yaşadığınız dünyanın bile yalan üstüne kurulu olduğunu ? Peki ya işlerin içine fantastik olaylar girerse neler olabilir ? Arya için bunlar yeniydi ama bilmediği şu vardı ki her şey henüz yeni başlıyordu.
       
       MAHFİ SERİSİ 1. KİTAP - BAŞLANGIÇ

İthaftan onur duydum kıymetli yazarım. Bu muhteşem hikayeye herkesi beklerim :)))
Kitabına biraz baktımda iyi duruyor en azından şu bilindik fantastik kitaplardan farklı duruyor. Beğendim devamını okuyacağım bu arada ben burak wattpad'de yeniyim tanıştığıma memnun oldum :D
ozan42ber ozan42ber Oct 30
farklı bir konusu var ilginç bir üslubunuz var bölüm adlarını beğendim ne kadardır var bu kitap ?
Og my gosh çok güzel gazar-samağ benim kitabıma pehlerim ;)
-19ey03- -19ey03- Nov 26
Abladan çok ithaf almıştım. Şimdi yeğenden de almak çok mutlu etti. Çok teşekkür ediyorum bu güzel sürpriz ithaf için. Kalemin daim yolun hep açık olsun :)))
REKAVAOL REKAVAOL Nov 02
yeni başlayanlar varsa çekinmeden baslasın kitap harika adam yazmis