NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
MAHFİ BAŞLANGIÇ

MAHFİ BAŞLANGIÇ

127K Reads 1.9K Votes 1 Part Story
OĞUZ BÜYÜKGAGA By OguzBuyukgaga Updated Jul 06

Geçmiş zamanlarda verilen bir savaşta bir düşmanın yükseldiği yankılanmıştı diyar diyar her yerde. Öyle kirli bir oyunun içine girmişti ki bu düşman, yaptıklarının bedelini bir çok kişi çekmek zorunda kalmıştı. Başta yıkım ve ölüm kokan canlar verildi, sonrasında bir çok kişi hapis ve sürgün edildi. Düzen bozuldu adaletin terazisi ters yönde akmaya başladı. Seavelondor sularının masumluğu kan dehşetine dönüştü. Öyle bir dönem başladı ki küçük taşların arkasına saklanmış olan kötülük dağ olup büyüdü. Ve tek bir kişi herkes üstünde hüküm sürmek üzere korkunç bir büyü yaptı. Anlatılanlar ve tarih alıp yürüdü yıllar geçti, fakat kötülük yok olmadı sadece uykuya daldı. Tüm bunlardan habersiz yaşayan, kendi küçük dünyasının aslında ne kadar büyük olduğunu bilmeyen birileride vardı elbet. Bir kurtarıcı mı ? Yoksa bir aptal mı ? Başına geleceklerden habersiz uyuduğu hastanede odasında uzun bir aradan sonra tekrardan gözlerini açtı.

***

''En karanlık sırlar bile insanı ne kadar karanlık yapabilir ? Sahiden benliğinden kaybolabilir mi insan ? Yoksa gerçekler mi yeni benliğe kavuşturur bizi.''
            
 Oysa ki o da bilmiyordu henüz başına gelecekleri, gözlerini açtığı hastane odasında onu bekleyen muhteşem maceradan o da habersizdi. Basit bir yaşamı vardı belkide sadelikler içinde bir yaşam..Fakat o ne kadar istemese de kader vakti geldiğinde onuda oyununun içine aldı. 
            
 Tanıdığınız insanların aslında sizlerle yalanlar üstüne kurulu ilişkileri olduğunu öğrendiğinizde nasıl bir tepki verirdiniz ? Yaşadığınız dünyanın bile yalan üstüne kurulu olduğunu ? Peki ya işlerin içine fantastik olaylar girerse neler olabilir ? Arya için bunlar yeniydi ama bilmediği şu vardı ki her şey henüz yeni başlıyordu.

Mahfi Serisi 1. Kitap Başlangıç

-19ey03- -19ey03- Jul 05
Arya.. İsimlerin yabancı olması daha güzel olmuş. Gerçi arya türklerde çok var. Güzel isim
Miyanila Miyanila Mar 29
en kötüsü iğne 
               kaç yaşına geldim hala korkuyorum bu çok kötü...
Hadi hayırlı olsun. Muhteşem bir giriş. Beklentilerimi çok yüksek tutuyorum :))) ♡
Miyanila Miyanila Mar 29
işte şimdi duyacaklarından sonra da insan yaşayan bir ölü olabiliyor..
Miyanila Miyanila Mar 29
önce büyüdü sonra serpildi işte kötülük böyle hayatımıza girdi...
-19ey03- -19ey03- Jul 05
Ürkütücü bir mesaj. Hadi bakalım yine başladık. Uzun ara oldu mu insan unutuyor okuduklarını. Takrardan emeğine sağlık olsun 👏