MAHFİ BAŞLANGIÇ (Düzenlemeye Alınmıştır)

MAHFİ BAŞLANGIÇ (Düzenlemeye Alınmıştır)

66.2K Reads 23K Votes 35 Part Story
OĞUZ BÜYÜKGAGA By OguzBuyukgaga Updated 5 days ago

Geçmiş zamanlarda verilen bir savaşta bir düşmanın yükseldiği yankılanmıştı diyar diyar her yerde. Öyle kirli bir oyunun içine girmişti ki bu düşman, yaptıklarının bedelini bir çok kişi çekmek zorunda kalmıştı. Başta yıkım ve ölüm kokan canlar verildi, sonrasında bir çok kişi hapis ve sürgün edildi. Düzen bozuldu adaletin terazisi ters yönde akmaya başladı. Seavelondor sularının masumluğu kan dehşetine dönüştü. Öyle bir dönem başladı ki küçük taşların arkasına saklanmış olan kötülük dağ olup büyüdü. Ve tek bir kişi herkes üstünde hüküm sürmek üzere korkunç bir büyü yaptı. Anlatılanlar ve tarih alıp yürüdü yıllar geçti, fakat kötülük yok olmadı sadece uykuya daldı. Tüm bunlardan habersiz yaşayan, kendi küçük dünyasının aslında ne kadar büyük olduğunu bilmeyen birileride vardı elbet. Bir kurtarıcı mı ? Yoksa bir aptal mı ? Başına geleceklerden habersiz uyuduğu hastanede odasında uzun bir aradan sonra tekrardan gözlerini açtı.

***

''En karanlık sırlar bile insanı ne kadar karanlık yapabilir ? Sahiden benliğinden kaybolabilir mi insan ? Yoksa gerçekler mi yeni benliğe kavuşturur bizi.''
            
 Oysa ki o da bilmiyordu henüz başına gelecekleri, gözlerini açtığı hastane odasında onu bekleyen muhteşem maceradan o da habersizdi. Basit bir yaşamı vardı belkide sadelikler içinde bir yaşam..Fakat o ne kadar istemese de kader vakti geldiğinde onuda oyununun içine aldı. 
            
 Tanıdığınız insanların aslında sizlerle yalanlar üstüne kurulu ilişkileri olduğunu öğrendiğinizde nasıl bir tepki verirdiniz ? Yaşadığınız dünyanın bile yalan üstüne kurulu olduğunu ? Peki ya işlerin içine fantastik olaylar girerse neler olabilir ? Arya için bunlar yeniydi ama bilmediği şu vardı ki her şey henüz yeni başlıyordu.

Mahfi Serisi 1. Kitap Başlangıç

CarsPrensi CarsPrensi Jan 10
Şimdi kış ayında karlar yağarken Oğuz BÜYÜKGAGA'nın yayımladığı yeni bölümleri okumak vardı, yanına sıcak bir kahve pencerenin kenarında ben mi böyle düşünüyorum tek :))
ozan42ber ozan42ber Oct 30, 2016
farklı bir konusu var ilginç bir üslubunuz var bölüm adlarını beğendim ne kadardır var bu kitap ?
-19ey03- -19ey03- Nov 26, 2016
Abladan çok ithaf almıştım. Şimdi yeğenden de almak çok mutlu etti. Çok teşekkür ediyorum bu güzel sürpriz ithaf için. Kalemin daim yolun hep açık olsun :)))
senzginnonal senzginnonal 5 days ago
gerçekten çok yaratıcı bir kabileyetiniz var kafamda bir cok soru olustu ve kitabınızı merakla okudum. Mutlaka devamını okuyacagım basarilar..