Morlar Kraliçesi | Tamamlandı

Morlar Kraliçesi | Tamamlandı

522K Reads 32K Votes 51 Part Story
Emine Doğan By e_dgn0 Completed

Bir deli fişek ile zorba hikayesi...

Tatlı mı tatlı bir romantik komedi 

"Bir şey yaptığım yok. Sadece yaklaşma bana. Özellikle biraz önce içindekileri dile dökmüşken. Yani sanırım senden olabildiğince uzak durmam gerek,"diye bende içimdekileri bir gazla döktüm gitti. Ama bilinçli değildim. Korkum tavan yaptı ve beni o tavandan aşağıya kıçımın üstüne düşürecek.

Dolgun dudaklarını açarak odaya kahkahasını bıraktı. Kapanan gözleriyle ona baka kaldım. Bu adam gerçekten benim için çok farklıydı. Tamam, seviyor olabilirim ama onda aynı zamanda farklı bir şeylerde vardı. Ama iyi bir şeyler. Bana ne yaparsa yapsın onun yanında huzurluyum dahası mutluyum. Yalnızlığımı onunla beraber olmazken bile unutuyordum. Sanki beni tamamlıyor. Evet, Erdem Agah benim tamamlanan parçam. Ve bu parçayı sanırım ben daha çok sevmeye başlıyorum. Ne kadar sapık gibi davransa da!

"Senin bu konularda utangaçlığına sanırım alışmam zaman alacak. Ama dilerim alıştırmazsın ve bu konularda da her konularda olduğun gibi açık olursun,"diye kafamı karıştıracak sözleri söyledi. Ne yani şimdi bende onun gibi onu istediğimi söyleyeyim mi? Ya da göstereyim mi?

Yuh yani... Ben ve şehvet dolu sözler. Şaka mı bu adam be?

"Sen rüyanda bile zor görürsün yavrum! Ben asla ama asla sana o tür sözler söylemem!"Onun gibi konuşmuştum. Bana yavrum diyordu ve ben bu sözü seviyordum. Kaba gibi dursa da sahiplenici gibi söylemesi hoşuma gidiyordu.

"Asla deme güzelim. O tür sözler söylemeyeceksin ama o tür davranışlar sergileyeceksin."

"Çok beklersin!"

"Emin ol çok beklemeyeceğim,"dedi ve kollarımdan tutup dolaba yasladı. Bedenime yasladığı bedeniyle bütün her biryanım yandı. Şu an deli gibi yanıyorum!

Ooo bu kız resmen kendinden geçti ilk görüşte bu kadar bakılır bire. Ne için gittiğini unutmuş gibi adamı süzüyor daha ne diyeyim eylül sevdim seni
jonquilzrn jonquilzrn Nov 01
Haaaha haa kısa hikaye diye okuyayım dedim uyumadan önce hemen biter  ilk bölümden sonra bi baktım  40 bölüm eh konuda sardı anlaşılan gene bize gün doğumu gözüktü
ElinDoan ElinDoan Oct 04
Görcem ben o kalbe tükürmeyi 😂😂 sıra kendine geldiğindede tükürebilck mi acaba cok merak ediyorum şuan 😂😂😂😂
Hem yakışıklı diyor sonra da koca kafa. Bu kız gerçekten çok iyi bir karakter
Birbirleriyle ve iç sesleri ile atışmaları oldukça daha küçük yaş gösteriyor. 16 -18 yaş gibi Hikaye deli dolu başlamış  bu kitaba biraz geç başlamak istemiştim sanırım şuan benim için doğru zaman çok güleceğim.
Ayy çok sevdiğim yazarımın ikinci kitabı ❤ vakit kaybetmeden başlayalim 💕