NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Morlar Kraliçesi | Düzenleniyor

Morlar Kraliçesi | Düzenleniyor

728K Reads 4.4K Votes 4 Part Story
Emine Doğan By e_dgn0 Updated 2 days ago

Bir deli fişek ile zorba hikayesi...

Tatlı mı tatlı bir romantik komedi 

"Bir şey yaptığım yok. Sadece yaklaşma bana. Özellikle biraz önce içindekileri dile dökmüşken. Yani sanırım senden olabildiğince uzak durmam gerek,"diye bende içimdekileri bir gazla döktüm gitti. Ama bilinçli değildim. Korkum tavan yaptı ve beni o tavandan aşağıya kıçımın üstüne düşürecek.

Dolgun dudaklarını açarak odaya kahkahasını bıraktı. Kapanan gözleriyle ona baka kaldım. Bu adam gerçekten benim için çok farklıydı. Tamam, seviyor olabilirim ama onda aynı zamanda farklı bir şeylerde vardı. Ama iyi bir şeyler. Bana ne yaparsa yapsın onun yanında huzurluyum dahası mutluyum. Yalnızlığımı onunla beraber olmazken bile unutuyordum. Sanki beni tamamlıyor. Evet, Erdem Agah benim tamamlanan parçam. Ve bu parçayı sanırım ben daha çok sevmeye başlıyorum. Ne kadar sapık gibi davransa da!

"Senin bu konularda utangaçlığına sanırım alışmam zaman alacak. Ama dilerim alıştırmazsın ve bu konularda da her konularda olduğun gibi açık olursun,"diye kafamı karıştıracak sözleri söyledi. Ne yani şimdi bende onun gibi onu istediğimi söyleyeyim mi? Ya da göstereyim mi?

Yuh yani... Ben ve şehvet dolu sözler. Şaka mı bu adam be?

"Sen rüyanda bile zor görürsün yavrum! Ben asla ama asla sana o tür sözler söylemem!"Onun gibi konuşmuştum. Bana yavrum diyordu ve ben bu sözü seviyordum. Kaba gibi dursa da sahiplenici gibi söylemesi hoşuma gidiyordu.

"Asla deme güzelim. O tür sözler söylemeyeceksin ama o tür davranışlar sergileyeceksin."

"Çok beklersin!"

"Emin ol çok beklemeyeceğim,"dedi ve kollarımdan tutup dolaba yasladı. Bedenime yasladığı bedeniyle bütün her biryanım yandı. Şu an deli gibi yanıyorum!

Ack953 Ack953 Mar 21
Cok severek okuduğum hikayeydi yeniden okumak icin sabırla bekliyorum 😊😊😊💗💗💗
Ayyyy en bi sevdiğim. Cok sevdiğim bu hikayeni apayrı seviyorum. Karakterlerinde güzel olmuş. Uymus gercekten. Yeniden okumak bi harika olacak.
RabiaTurun7 RabiaTurun7 Mar 21
Ayyy benim canlarım düzenleniyormuymuş??? Öylede Efsoydu ama yazarımızın içine sinmesi ve hala düzenleyemedim diye kafasına takmaması gerekiyor... 
               Ben 3. Kez okumaya varım yazarım ilk günkı heycanla bekliyorum😃😃😃😍
Fear_Alone Fear_Alone 4 days ago
KİTABİMA BAKARSANİZ SEVİNİRİM SEVECEGİNİZİ DUSUNUYORUM
Readyy2Die Readyy2Die Mar 20
acele etme sen <3 güzelce bi düzenleme yap yazarcığım biz bekliyoruz zaten
fatma4469 fatma4469 Mar 20
Tesekkür ederim insallah en kısa zamanda okudugum yere kadar gelir