NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Caramel dreams and the Potter boy [HP]

Caramel dreams and the Potter boy [HP]

57.7K Reads 5.8K Votes 33 Part Story
Petii Ž. By petiizlv Completed

Pomona Intrevagus je dokonalý príklad pravej chrabromilčanky. Je milá, dobrosrdečná, statočná a hlavne spravodlivá. James Sirius Potter je zase arogantný, namyslený a sebecký chlapec, ktorý sa podľa Pomony ocitol v Chrabromile celkom náhodou. Rokfort si však tento rok pripravil pre oboch záhadu v Čiernom jazere, ktorá ich zmení k nepoznaniu.

#The best ranking: 5th in Fanfiction

2015 - 2016

[Duševné vlastníctvo postáv patrí autorke J.K. Rowlingovej a duševné vlastníctvo prekladov názvov, miest, mien slovenským prekladateľom Harryho Pottera. Poviedka nevznikla za účelom finančného zisku.]

ElleMcDee ElleMcDee Apr 08
Začala jsi moc hezky! :) sice mi trochu trvá, zvyknout si na slovenský překlad (mimochodem, český je lepší! :D), ale to není tvoje chyba. Jediné co mi vadí, je přímá řeč kurzívou. Nevím, proč se tahle "móda" zrodila, ale dost to nabourává stylistiku textu :)
Potterova Potterova Dec 29, 2016
Hahahaha :D dokážu si dokonale představit Seamuse, jak prodává petardy a šťastně je pozoruje, kdyz začnou bouchat :D
tatika700 tatika700 Dec 25, 2015
Tak príbeh to bude určite zaujímavý :) mám veľmi rada tieto FF druhej generácie, takže ďalšie časti si rozhodne prečítam :)
petiizlv petiizlv Nov 23, 2015
Nevilla som mala vždy veľmi rada, no a preto som hneď vedela, že musí byť v mojej story. No a keďže mi jeden Longbottom nestačil, vymyslela som mu syna :D. Inak, strašne ďakujem za komentár <3.
NinaLomeli NinaLomeli Nov 23, 2015
Pomona rozhodne nepočítala s tým, že James je vďaka Záškodníckej mape nad vecou :D ale tak som zvedavá na pokračovanie a teším sa aj na Franka a ostatných :)
NinaLomeli NinaLomeli Nov 22, 2015
Mňa to zaujalo :) priezvisko hlavnej hrdinky som síce trikrát čítala :D ale inak sa teším na pokračovanie.