Sadece Bir Bebek - Wattys2016

Sadece Bir Bebek - Wattys2016

2.6M Reads 108K Votes 47 Part Story
Sena Kara By Hayalperest_Sena Updated Jul 12

Kendi yarattığı dünyasında mutlu, ufacık güzelliklere gülümseyebilen Algin, bir gün eve döndüğünde ailesinin kararıyla günler sonra evlenmek için nikah masasına oturtulmuştu. Fakat bu evliliğin bir nedeni vardı, hasta bir çocuk ve geçmişe dayanılan silik bir kader. Bir örgü misali geleceklerini ilmek ilmek ören ailenin büyüğü Ata bey, iki insanın aşklarına vesile olmak için ufak bir kıvılcımı hazırlamıştı. Bu iki insana düşen görev ise aşklarını alevlere dönüştürmekti. 
Algin; platonik olarak sevdiği adamın yüzünü unutmak için kendisini küçük prensine adadığında, ilk defa annelik duygusuyla tanışacaktı. Atalay; dedesinin seçimlerine karşı gelemeden oğlunun sağlığı için kalbindeki tozlaşmış sayfaları, el izi sürülmemiş rafa kaldıracaktı. Algin'in deyimi ile küçük prens Can; lösemi hastalığıyla savaşacaktı. 
Temeli seçimlere dayanan aile, kocaman bir çınar ağacını temsil edecekti. Her bir yaprağında mazi, her bir yaprağında sevgi. Zor günler olacak yıpranacaklardı ama arkalarında kocaman bir aile üyeleri olduğu zaman, hiçbir zorluk onları savuracak kadar güçlü değildi. 
***
"Nasıl anlatsam bilmem ki, kalbimin küt küt sesindeki çığlıkları. En önemlisi de bu çığlıklar, beni senin suskunluğuna mühürlerken, sessizliğinin huzurunu sevdiğimi..." 

*****
18.11.2015
Aspendos yayınla kitap oluyor.

 • adam
 • aşk
 • bebek
 • kıskanç
 • romantik
 • sevgi
 • wattys2016
 • çocuk
NazliNurdan NazliNurdan Jul 28, 2016
Profilimde Leyla Ile mecnun kitabıma göz atarsanız sevinirim
Yazar_Fatih_Deniz Yazar_Fatih_Deniz Jun 07, 2016
http://my.w.tt/UiNb/wedjrPd00t
               
               Terör ve aşk konulu çalışmama göz atarsanız sevinirim... Keyifli okumalar dilerim.
jksbody jksbody Oct 05, 2016
Yeni hikaye yazmaya başladım. Aşkından deliren bir kızın hikayesi göz atarsanız sevinirim arkadaşlar. Teşekkürler..😊
unutmadansoyleyeyim unutmadansoyleyeyim Jul 15, 2016
PROFİLİMDEKİ "İÇİMDEKİ BEN" İSİMLİ KİTABIMIN BAŞLANGIÇ KISMI ANKETİNE LÜTFEN KATILALIM ARKADAŞLAR. BÖLÜM PAYLAŞIMLARI PEK YAKINDA.
Yazar_Fatih_Deniz Yazar_Fatih_Deniz Aug 06, 2016
http://my.w.tt/UiNb/dfAU4URPAv
               
               Terör, aşk ve ölümün her an yakında olduğunu hissettirecek bir roman okumak isteyen herkesi "AŞKIN AK YÜZÜ" romanımı okumaya davet ediyorum. 
               
               Roman olacak... Keyifli okumalar dilerim.