Sadece Bir Bebek - Wattys2016

Sadece Bir Bebek - Wattys2016

2.5M Reads 107K Votes 44 Part Story
Sena Kara By Hayalperest_Sena Updated Aug 27

Kendi yarattığı dünyasında mutlu, ufacık güzelliklere gülümseyebilen Algin, bir gün eve döndüğünde ailesinin kararıyla günler sonra evlenmek için nikah masasına oturtulmuştu. Fakat bu evliliğin bir nedeni vardı, hasta bir çocuk ve geçmişe dayanılan silik bir kader. Bir örgü misali geleceklerini ilmek ilmek ören ailenin büyüğü Ata bey, iki insanın aşklarına vesile olmak için ufak bir kıvılcımı hazırlamıştı. Bu iki insana düşen görev ise aşklarını alevlere dönüştürmekti. 
Algin; platonik olarak sevdiği adamın yüzünü unutmak için kendisini küçük prensine adadığında, ilk defa annelik duygusuyla tanışacaktı. Atalay; dedesinin seçimlerine karşı gelemeden oğlunun sağlığı için kalbindeki tozlaşmış sayfaları, el izi sürülmemiş rafa kaldıracaktı. Algin'in deyimi ile küçük prens Can; lösemi hastalığıyla savaşacaktı. 
Temeli seçimlere dayanan aile, kocaman bir çınar ağacını temsil edecekti. Her bir yaprağında mazi, her bir yaprağında sevgi. Zor günler olacak yıpranacaklardı ama arkalarında kocaman bir aile üyeleri olduğu zaman, hiçbir zorluk onları savuracak kadar güçlü değildi. 
***
"Nasıl anlatsam bilmem ki, kalbimin küt küt sesindeki çığlıkları. En önemlisi de bu çığlıklar, beni senin suskunluğuna mühürlerken, sessizliğinin huzurunu sevdiğimi..." 

*****
18.11.2015
Aspendos yayınla kitap oluyor.

NazliNurdan NazliNurdan Jul 28
Profilimde Leyla Ile mecnun kitabıma göz atarsanız sevinirim
http://my.w.tt/UiNb/wedjrPd00t
               
               Terör ve aşk konulu çalışmama göz atarsanız sevinirim... Keyifli okumalar dilerim.
ahrihanim ahrihanim Oct 05
Yeni hikaye yazmaya başladım. Aşkından deliren bir kızın hikayesi göz atarsanız sevinirim arkadaşlar. Teşekkürler..😊
PROFİLİMDEKİ "İÇİMDEKİ BEN" İSİMLİ KİTABIMIN BAŞLANGIÇ KISMI ANKETİNE LÜTFEN KATILALIM ARKADAŞLAR. BÖLÜM PAYLAŞIMLARI PEK YAKINDA.
http://my.w.tt/UiNb/dfAU4URPAv
               
               Terör, aşk ve ölümün her an yakında olduğunu hissettirecek bir roman okumak isteyen herkesi "AŞKIN AK YÜZÜ" romanımı okumaya davet ediyorum. 
               
               Roman olacak... Keyifli okumalar dilerim.