Sprzedany maluch (yaoi)

Sprzedany maluch (yaoi)

34.2K Reads 2.1K Votes 14 Part Story
Velia zwana Vel By VeliazwanaVel Updated Nov 01

Nel jest zwykłym piętnastolatkiem. Jego matka zginęła, gdy był bardzo mały, a on sam mieszka z ojcem w wynajmowanym mieszkaniu. Nagle wszystko zaczyna się sypać, gdy ojciec traci pracę. Pewnego dnia Nel zastaje w salonie ojca, rozmawiającego z jakimś mężczyzną, który okazuje się być jego nowym... opiekunem, gdyż ojciec wyjeżdża i nie chce zostawiać go samego. A przynajmniej tak mówi chłopcu. Niestety wkrótce Nel dowiaduje się, że było to kłamstwo, a mężczyzna, z którym zamieszkał, zwyczajnie kupił go od jego ojca. Najbardziej zadziwiające jest jednak to, że chłopak nadal ufa starszemu i pomimo wszystko jest mu u niego dobrze. Oczywiście do czasu. Niedługo bowiem Nel odkrywa drugie, straszne dla niego (przynajmniej na początku) oblicze właściciela.

Nie trafił na starego zboczeńca, ale na starego pedofila xD
Nel bardziej kojarzy mi się z damskim imieniem, a z innej beczki Nel jest taki kwaii
NormalLess NormalLess Jun 27
*Kutwa*
               Jedziesz w te swoje wyobrażenia i fetysz sweet uke trochę za szybko. Jedzie pedofilem.. To moja opinia.
wariatka777 wariatka777 Nov 23
Słotkie??? Dlamnie jest troche niezrozumiałe zachowanie "małeka ", no ale nie marudze sama nie napiała bym lepiej. Pozdrawiam.
Keder_Melek Keder_Melek Jun 28
Jakim cudem Nel nie zorientował się że coś jest nie tak? A tak, to super książka <3
Cudo, bardzo świetnie się zapowiada dobrze że jest to jakoś rozbudowane niż odrazu lecieć z mostu nie? :P Możesz sobie pomyśleć o czym ja piszę? Bo wiesz ja sama do końca nie wiem...