Dramione - Tylko Ciebie Chce, Granger!

Dramione - Tylko Ciebie Chce, Granger!

65K Reads 4.8K Votes 56 Part Story
wera15mac By X_werkosio_X Completed

Uczucie które nigdy nie miało prawa zaistnieć. Zakazana miłość? Czy tak można by nazwać ich więź? To nie było zakazane, To czym kolwiek było, nie miało prawa istnieć. I choć nikt otwarcie nie powiedział im o tym... To tylko dlatego, że było to oczywiste.

Hermiona i Draco 
Nikt się nie spodziewał, że z czasem połączy ich więź. Draco prosi znienawidzoną przez siebie Gryfonkę o pomoc. Ta z początku nie chętnie podchodzi do całej sytuacji, jednak po dłuższym namyśle zgadza się. Choć nie ma pojęcia po co potrzebna Malfoy'owi szafka zniknięć, pomaga mu po mimo tego, że nie wie o wszystkim. W trakcie trwania ich pracy nad tajemniczym przedmiotem zbliżają się do siebie, co żadne ze stron nie chce przyznać. W końcu stają twarzą w twarz w obliczu niebezpieczeństwa, trzymając się za rękę. 
Szlama i Śmierciożerca!

Uwaga! To opowiadanie zostało napisane amatorsko, podczas dopiero zaczynania mojej zabawy z wattpad'em, więc pierwsze rozdziały są trochę niedoszlifowane. Proszę o wyrozumiałość.


14.11.2016 #186Fanfiction

hefalumpu? nie słyszałam żeby taki dom istniał słyszałam że są 4 a hefalump to zwierzak (słonio podobny)z Kubusia Puchatka
Misia260896 Misia260896 Jul 28
Jest kilka błędów ortograficznych, to jeszcze jakoś przeżyje... Ale, to że nagle jedna z postaci jest w innym domu, niż w oryginale...
Huffalumpfu? Leże i nie wstaje :D Pozdrawiam z podłogi :D :D :D
Super rozpoczęcie ❤💙💚💛
               Bardzo zachęca do dalszego czytania
Mi się podoba dopiero teraz zaczęłam to czytać ale zgadzam się że to powinno od początku coś znaczyć ( teraz się wkurzam bo zawsze zapominam "ę" przed "ł" :( )
Lira9999 Lira9999 Jun 12
Ej... dwóch 17 letnich chłopaków i jedna 17 letnia dziewczyna. Wyczuwalne ten strach