ADI GÜZELİM

ADI GÜZELİM

3.5M Reads 165K Votes 49 Part Story
MidwifeYaseminA By MidwifeYaseminA Updated Oct 31, 2017

Agapi yayıncılık ile raflarda..

'' Git evlen de kocan çeksin senin şu lanet inadını'' 

Babasının dediği kadar keçi gibi inatçı olan Zeynep, evlenmekten kaçarken kendini New York uçağında buldu. Valizinde eşyaları, yüreğinde Karadenizden getirdiği hırçın ve sert rüzgarları vardı.

New Yoktaki Okulunda sakince okuyup gitmeyi planlarken, hiç ummadığı biri girdi hayatına. Girmedi daldı adeta. Okuluna, evine ve hayatına daldı. 

 Yıllardır içinde sakladığı , kıyıya köşeye ötelediği kalbini en kuytu köşelerden bulup çıkardı  bu Yeşil gözlü Prens. Önce gülüşüyle tozunu aldı kullanılmamış yüreğinin . Sonra sevdi ve sarıldı ona. O an ilk defa gerçekten yaşadığını hissetti bu deli kız. Kalbi artık buradayım der gibi deli gibi atmaya başladı.Aşık oldu. Yandı. Tutuldu .

'' Ebe laz kızı sihirbaz mısın sen?. Sana bakınca etraftaki herkes kayboluyor'' 

 Memleket yeşili gözleriyle baktı uzun uzun. Onunkilere kitlenmiş ela gözleri izinsizce dolup taşmaya başladı. Damladı yere gözyaşları.. Uzun kemikli elleriyle avuçladı yüzünü . Zeynep'in kanı çekilmiş vücudunu yaktı bu eller .

Sahibine itaat etmeyen rüzgarda savrulan saçlarını nazikçe düzeltti. Ve yine baktı bana uzun uzun. Aşkla baktı, hasretle baktı.İndirdi ellerini saçlarından aşağı. Ellerini tuttu . Öptü parmaklarını. Uzunca dudaklarını bastırarak bıçak izini öptü.

'' Nereye gidersen git, ben işte tam buradayım Adıgüzelim. '' 


...
Telif hakları Kültür Bakanlığı tarafından onaylanmış olup, tüm haklar yazara aittir.

--ilk yayınlanma tarihi: 7 Kasım 2015--

 • aşk
 • eğlence
 • gençkızedebiyatı
 • inat
 • romantik
 • wattys2016
fitzsimmonsmonkey fitzsimmonsmonkey May 22, 2017
Ya bir şey diyeceğim kapaktaki çocuk Dominic Sherwood'a çok benziyor saçlar falan. Oyuncular listesi yok o yüzden umarın cevaplarsın
selinepetlab selinepetlab Jun 20, 2017
Merhaba gençler yeni katıldım ve yeni hikaye yazıyorum "Gülümse Adamım". Aşk ve romantizm gibi unsurlu hikayeler okumayı seviyorsanız hikayeme buyurun. Görüşleriniz benim için önemli. 😋😉❤😊
Keşke kitabın devamınıda yazsaydın ama kitabını alacağım😊
Miss_aryaa Miss_aryaa Apr 05, 2017
kitabı yarısına kadar daha önce okumuştum ama ara verince tekrar başa dönüp okumaya başladım çünkü hiç bi detayı kaçırmadan sona ulaşmak istiyorum ve şunu da söylemeliyim ki sonunu deli gibi merak ediyorum
Keşke kitabın devamınıda yazsaydın ama kitabını alacağım😊