ADI GÜZELİM

ADI GÜZELİM

5.7M Reads 268K Votes 75 Part Story
MidwifeYaseminA By MidwifeYaseminA Updated Nov 17

Agapi yayıncılık ile yakında raflarda..

'' Git evlen de kocan çeksin senin şu lanet inadını'' 

Babasının dediği kadar keçi gibi inatçı olan Zeynep, evlenmekten kaçarken kendini New York uçağında buldu. Valizinde eşyaları, yüreğinde Karadenizden getirdiği hırçın ve sert rüzgarları vardı.

New Yoktaki Okulunda sakince okuyup gitmeyi planlarken, hiç ummadığı biri girdi hayatına. Girmedi daldı adeta. Okuluna, evine ve hayatına daldı. 

 Yıllardır içinde sakladığı , kıyıya köşeye ötelediği kalbini en kuytu köşelerden bulup çıkardı  bu Yeşil gözlü Prens. Önce gülüşüyle tozunu aldı kullanılmamış yüreğinin . Sonra sevdi ve sarıldı ona. O an ilk defa gerçekten yaşadığını hissetti bu deli kız. Kalbi artık buradayım der gibi deli gibi atmaya başladı.Aşık oldu. Yandı. Tutuldu .

'' Ebe laz kızı sihirbaz mısın sen?. Sana bakınca etraftaki herkes kayboluyor'' 

 Memleket yeşili gözleriyle baktı uzun uzun. Onunkilere kitlenmiş ela gözleri izinsizce dolup taşmaya başladı. Damladı yere gözyaşları.. Uzun kemikli elleriyle avuçladı yüzünü . Zeynep'in kanı çekilmiş vücudunu yaktı bu eller .

Sahibine itaat etmeyen rüzgarda savrulan saçlarını nazikçe düzeltti. Ve yine baktı bana uzun uzun. Aşkla baktı, hasretle baktı.İndirdi ellerini saçlarından aşağı. Ellerini tuttu . Öptü parmaklarını. Uzunca dudaklarını bastırarak bıçak izini öptü.

'' Nereye gidersen git, ben işte tam buradayım Adıgüzelim. '' 


...
Telif hakları Kültür Bakanlığı tarafından onaylanmış olup, tüm haklar yazara aittir.

--ilk yayınlanma tarihi: 7 Kasım 2015--

Yayınlanma tarihinin doğum günüm olduğu bir kitap demek hadi bakalım...
umutsirine umutsirine Oct 28
Güzel. Başarılar dilerim.Aşk işte nerden geleceği belli olmaz.💏
Kitabı raflarda bekliyoruz. Baskıdan önce kurgu hatası var mı kontrol et. Benim sevdiğim bir türde olmamasına rağmen merakla bekliyorum.
ecmer64 ecmer64 Nov 04
https://www.wattpad.com/myworks/51769700--mazostanwattytr2016 yep yeni bir kurgu denemeye ne dersiniz hadi buyrun davetlimsiniz :)
zhr_wtpd zhr_wtpd Nov 16
Seçkin Özdemir ve Beren Saat'in başrol olduğu kitabım Nefret ve Tutku'ya yorum ve oylarınızı bekliyorum :)
güzel bir hikayeye benziyor, heyecanla raflarda bekliyorum :)