NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
VElİAHT MAFYA (Tamamlandı)

VElİAHT MAFYA (Tamamlandı)

523K Reads 22.3K Votes 54 Part Story
Visnelimelek By Visnelimelek Completed

Çarptığım beden yere düşecekken refleks olarak onu tuttum . Kimi tuttuğuma baktığımda bir kız olduğunu gördüm. Onun dengesini sağlayıp hemen ellerimi çektim. kızı baştan aşağı süzdüğümde Çok güzel bir kız olduğu hemen anlaşılıyordu . Bana şaşkın şaşkın baksa da Kesin bana bilerek çarpmıştı. Ne olucak bu kızların hepsi vermeye meraklı. kızın kulağına doğru eğilip
  
  "İstersen bu günü sana ayırabilirim. Beraber güzel dakikalar geçiririz." dedim. 
  
  Demedim mi bu kızların hepsi vermeye meraklı diye yüzünde bir gülümseme oldu. Tabi ben de güzel bir gülümsenme oldu. Bu gülümsemeleri yok eden tokat sesiydi. Ve çıkan tokat sesinden sonra yüz ifadesi kızgın bir hal aldı. Sonra çıkış kapısına doğru ilerleyip okuldan ayrıldı. Kız bana tokat atmıştı.  O kız bana tokat atmıştı. Kim oluyordu da tokat atıyordu. Ama attığı tokatın hesabını ödeyecek.


Maskeli kız ve Benim masalım hikayeme de şans vermeyi unutmayın.  Eminim beğeneceksiniz.


Kapak yapımı 

Thangelwings303 tarafından 😁

geyikusu geyikusu Jun 16
Normal insanları aşağılayan üstün zekalı olduğunu sanan insan modeli.. Birazdan her klişede oldugu gibi karakterin karşısına  bir kız çıkacak ve o da karakter gibi normal zekalı olacak. Vah ne acı (!) Sonra da -ne hikmetse- o kıza aşık olur zaten karakter.
geyikusu geyikusu Jun 16
Bence tamam değil abi. Okulda nasıl bir baskı kurmuş bu? İçlerinde hiç aklı başında olup hakkını savunan yok mu? Deli saçması..
Benim borçlu adlı kitabıma bakar misiniz begeneceginize eminim
geyikusu geyikusu Jun 16
Cani sarışın çekmek adlı deyimi Türkçeye kazandırdınız tebrikler
artikcokgec artikcokgec Mar 20
merhaba arkadaşlar bir hikaye yazıyorum rica etsem göz atabilir misiniz gerçek hikayeden alıntıdır :)) şimdiden teşekkürler :) https://www.wattpad.com/user/artikcokgec
İlk kez bi erkek azından hikaye okuyorum keske kız olsaydı bu tuhaf hissettim