For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Zmiana(Seria Black cz. 1)

Zmiana(Seria Black cz. 1)

285K Reads 20.2K Votes 40 Part Story
Jigokucho By Jigokucho2015 Completed

Dziewczyna znikąd, trochę zagubiona w dorosłej rzeczywistości, dostaje szansę od losu. I od mężczyzny, którego nie potrafi wyrzucić z pamięci po ich pierwszym spotkaniu. Los ich połączy, ale czy ze skutkiem którego oczekiwali?
Jest to tylko i wyłącznie fikcja, opowiadanie wymyślone przeze mnie.  Postaci są również fikcyjne, tak jak ich imiona i nazwiska. Okazjonalnie pojawiają się przekleństwa, więc jeśli ktoś ma obiekcje, proszę nie czytać.

To nie jest erotyk!

A jeżeli komuś przypadnie do gustu na tyle by chcieć się podzielić gdziekolwiek i z kimkolwiek treścią mojego opowiadania, proszę o skierowanie na mój profil. Pamiętajcie, że to moja praca, w którą wkładam energię i czas.  Wszelkie kopiowanie lub, co gorsza plagiat, są niemile widziane i świadczą o braku szacunku dla mojego poświęcenia i oczywiście o samej osobie, która decyduje się na taki wyskok.

Pozdrawiam i zapraszam do lekturyJigokucho

  • black
  • kompletne
  • miłość
  • nicolas
  • przekleństwa
  • przyjaźń
  • romans
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jun 10, 2017
"Stoi" i "zastanawiała się" - piszesz w czasie teraźniejszym czy przeszłym? Nie wolno po nich tak skakać, przeplatać ich.
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jun 10, 2017
Piszesz w taki sposób, że jakbyś wybrała narrację pierwszoosobową, to byłbym zadowolony, a że piszesz w trzeciej i w taki sposób, to zastanawiam się kim jest narrator, bo to samo pytanie siebie o coś i "nieważne" nijak pasuje do tego typu narracji.
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jun 10, 2017
Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupe. Prawda stara jak świat.
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jun 10, 2017
Póki co jeszcze nie wiem co o tym myśleć, przejdę dalej to się dowiem. Tylko, że za kolejny rozdział wezmę się pewnie dopiero po pracy.
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jun 10, 2017
Dialogi tracą na dynamiczności, gdy za każdym razem jest "odparla", "zapytała", "powiedziała" i dodane jest kto. W chwili gdy pani Black pyta, to wiadomo, że to Anna jej odpowiada.
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jun 10, 2017
Te przerwy w akapitach (umownie to tak nazwijmy, bo ma wattpadzie nie ma akapitów) są przemyślane, konieczne? Czemu takie duże? A może tylko ja takie widzę bo mi strona nawaliła co?