NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Jesteś moim narkotykiem... *yaoi*

Jesteś moim narkotykiem... *yaoi*

41.5K Reads 3.5K Votes 21 Part Story
Setsunacchi By Setsunacchi Updated Mar 21, 2016

Niestabilnie psychiczny Fukuya Hanari, sierota z domu dziecka, zostaje wysłany do szkoły katolickiej. Jego współlokatorem zostaje sarkastyczny i oschły chłopak, który postanawia sobie zmusić 16-latka do zmienienia pokoju. Lecz najpierw niewyżyty seksualnie sublokator chce zabawić się kosztem Fukuyi...

UWAGA: Opowiadanie typu shounen ai/yaoi, czyli o związkach męsko-męskich. Osobom nietolerancyjnym oraz nie lubiącym opowiadań tego gatunku proszę o niekontynuowanie czytania.

Nie lubie motywu z narkotykiami, ale czuje że będzie ciekawie więc wytrzymam :/
Yulu-chan Yulu-chan Mar 20
... otworzył ją i wyskoczył z niej Masaru. Przycisnął go do ziemi i podniósł rękę aby Ci uderzyć. Bialowlosy zamknął oczy oczekując na cios jednak zamiar tego poczuł na swoich ustach miękkie wargi drugiego chłopaka.
Yuki-Eiri Yuki-Eiri Aug 28, 2016
Jak na razie mi się podoba Fuyuka będzie z tym czarnowłosym? Hehe supcio by było
'Mimo że jego życie jest beznadziejne, a jego głównym zajęciem jest cięcie się, nie znaczy, że chciałby być już nieżywym.' O luju! Ktoś mnie rozumie 😁
Juliszontko Juliszontko Dec 01, 2016
Hmmm... Czy tylko mi się to trochę kojarzy z Ouran Highschool Host Club ?
iiswkornaa iiswkornaa Jan 02, 2016
Początki w nowej szkole przeważnie bywają trudne. Fuyuka ma o tyle gorszą sytuację, że jest to katolicka szkoła z internatem. Może jednak czas tam spędzony nie będzie taki zły... Może akurat znajdzie tam 'bratnie dusze' z którymi się zaprzyjaźni. :)