NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
MAHKUM

MAHKUM

62.6K Reads 12.4K Votes 83 Part Story
GokceUstundag By gokceustundag Updated 10 hours ago

Yüzmeyi bilmediği halde ondan yüzmesini isteyen, beş yaşında bir çocuk olmasına rağmen ondan kendisini dövmesini isteyen, hepsinden de fazla uçmasını bile talep eden bir baba. Ama ona baba demek yasak. Ona tek bir isimle hitap edebilirdi. "Rafael."

Ve bir gün gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Rafael için yas tutan Rose 22 yaşına kadar onunla karşılaşmayı bekledi. Ne olursa olsun onu affedeceğini, ona kötü bile davransa onu sevdiğine inanarak sürekli karşılaşacakları gün için çalıştı.

Spor yaptı, yarışlara katıldı, antrenmanlar yaptı. Sırf ona beceriksiz diyen Rafael günün birinde geri döndüğünde onunla gurur duysun diye.

Ama bir gün arkadaşıyla gittiği bir barda karşılaştığı barmenden sonra hayatı tamamen değişti.

Artık kim olduğunu, nereden geldiğini ve en önemlisi de Rafael'in kim olduğunu öğrenme vakti gelmişti. Sırada bambaşka bir gezegende savaşa için hazırlanmak vardı.

"Ona, 'baba' demem yasaktı. Çünkü ben onun kızı değil, yetiştirdiği savaşçıydım."

Aleresila Aleresila Aug 07, 2016
Ya sanki sevdiği çocukmuş gibi anlatıyor. Babası değil miydi? Skdjdj kafam çok karıştı.
saritasmavi saritasmavi Aug 20, 2016
HİKAYENİ OKUYORDUM ZATEN AMA HER BÖLÜME VOTE VE YORUM YAPMIYODUM GÜZEL BİR KURGUN VAR DİKKATİMİ ÇEKTİ AYNI AMERİKAN POLİSİYE DİZİLERİ GİBİ niye böyle birşeye benzettim bilmiyorum ama
SevdenurAkta SevdenurAkta Aug 18, 2016
Başlangıça göre güzel yazılmış... bir hatanı göremedim.😊
gizolata7997 gizolata7997 Aug 18, 2016
Çok güzel *-*
               7 altın kural... Fiona'nın araba sürmek istemesi... Çok hoşuma gitti. Anlatımda tek takıldığım yer isimlerin çok fazla tekrar edilmesi oldu ^.^
gizolata7997 gizolata7997 Aug 18, 2016
Hızlı bir giriş ve farklı bir başlangıç olmuş ☺
               Bir tek multimedya olayını sevemedim. Bütün iyi kitaplar - fotoğraf olsun ya da olmasın - karakterini betimleyerek okuyucunun gözünde canlandırır. Fiona'nın da görünümünün betimlenmesini isterdim.
SinsiCadi SinsiCadi Sep 17, 2016
Kalemine sağlık yazarcığım. :) Bende fantastik yazıyorum ve tavsiyeye ihtiyacım var. Senide bekliyorum kitabıma bakman için. :) 
               
               
               https://www.wattpad.com/story/63469397-santerya-serisi-1-kardenya