Kaip ir vasara ( II )

Kaip ir vasara ( II )

232K Reads 12.1K Votes 44 Part Story
Nouislavme By Nouislavme Completed

Po audringos vasaros gyvenimas vėl keičiasi. Praeina metai. Ta grupelė paauglių suauga ir jiems prasideda svarbūs gyvenimo etapai. Selena ypatingai pasikeičia po jos gyvenimą keičiančios vasaros. Ji-neieškanti žodžių kišenėje, valdinga, drąsi ir dar daugiau patyrusi. 
Netikėtumas pribloškia Selena ir bandymas pamiršti vasarą staiga sugriūna. Jos geriausia draugė tampa jos kambarioke, o senieji draugai ir buvęs vaikinas- kursiokais. Daugybe dar naujų išbandymų vėl laukia Selenos. Na, o jų laukia naujoji Selena.
1 sezonas - ,,Blogi Žaidimai"
2 sezonas - ,,Kaip ir vasara"
3 sezonas - ,,Tai Ne Žaidimai"
4 sezonas - ,,Blogi Žaidimai 2"

 • fanfiction
0GirlWithoutFeelings 0GirlWithoutFeelings May 19, 2017
"Turėsiu dar vieną įseserę." Suklaidinantis sakinis. Ji turės seserį, kadangi jos biologinis tėvas yra Amandos vaiko tėvas. Įseseres ar įbroliai yra sugyventinių vaikai kurie nėra nuo tavo biologinio tèvo.
dolistory dolistory Jun 29, 2017
Turiu brolį nuo kito tėvo ir taip jis man tikras brolis , nes nuo tos pačios mamos . Ir netikras brolis ar sese gali būti tik tuo atveju , kai mama turi kakali kuris turi vaikų . Soo , ne tu klysti . Vaikas yra tikras Alex brolis/sesuo .
sutrypta sutrypta Mar 04, 2016
Alex duhė,susirado naują BFF,užmiršus Lily..Nu čia jau per žiauriai :'(((
StrangeRainbowDragon StrangeRainbowDragon Nov 19, 2015
Manau, kad su ta žole nepataikei, nes ji tuo ir patiko Louis, ji buvo be žalingų įpročių, bet man patiko :)
karo_karoliukas karo_karoliukas Nov 09, 2015
Kada ji susitiks su senais draugais ? Ir istorija nuostabiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
               Kada kiiiiiiiiiiiitaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
- - Nov 09, 2015
Vika cia yra tobula,as noriuu dar ir man labai idomu ar tik Lily ir Selena i ta pati universiteta nevarys,Very very idomu.Labai laukiu kitos tikrai idomios dalys .