NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sprzedana Za Młodu.

Sprzedana Za Młodu.

97.6K Reads 4.5K Votes 46 Part Story
Stalker By 9Stalker6 Updated Mar 26

Ona- młoda dziewczyna o imieniu Misaki. Dość wysoka, 16 lat, bogaci rodzice, "idealne życie" do tego czasu. Szukająca miłości i ciepła od drugiej osoby śliczna nastolatka.

On- Bogaty i kurewsko przystojny facet o imieniu Even Black. Kobiety traktuje jak rzeczy, bez uczuciowy drań nie szukający miłości. Ale czy aby na pewno?

Misaki w dniu swoich 16 urodzin dowiaduje, się że jej rodzice ją sprzedali praktycznie tuż po urodzeniu. Życie nastolatki przybiera całkowicie inny obrót wydarzeń.
 Czy Even zmieni jej życie na dobre czy na złe? Jak szybko potoczy się jej nastoletnie życie? Czy Misaki po czasie rozłąki za tęskni za rodzicami, których znienawidziła po rozłące? 
To nie są wszystkie pytania, na które odpowiedź jest nie znana...


______UWAGA_______
Treści +18 na 109% więc jak typowy rak powiem... Albo nie wchodź i czytaj. Nie podoba się to możesz pisać równie dobrze negatywne komentarze. Tylko proszę uzasadnij to dlaczego Ci się to nie podoba to z chęcią to poprawię w moim opowiadaniu :3
~Nie zliczona ilość scen erotycznych. 
~Przekleństwa.
~Podteksty seksualne ;)
~Maratony. 
~Czasami sceny przemocy. 


#121 w Romans <3 ;3

#Stalker

xmiskax xmiskax May 17, 2016
To jest meeegaaa 😍😍 lecę czytac dalej tymczasem zapraszam do mnie
VariatkaxD VariatkaxD Feb 06, 2016
Zapowiada się...ee... Dobrze :> ( Ekhem, ekhem.) Tak, jestem zboczona ^^ Czekam na rozdziały , tak wiem. są już dwa , a ja chce trzeci i czwarty i...
en_las_alas en_las_alas Sep 10, 2016
,,Mòj wzrost wynosił 180 cm wzrostu"
               Powtòrzenie ,, wzrost"