Permanent Vacation [calum hood]

Permanent Vacation [calum hood]

46.7K Reads 4K Votes 21 Part Story
blanka By IbIanka Completed

Christian Morgan to założyciel obozu wakacyjnego dla młodych ludzi w wieku od 12 do 18 lat. Jest trzydziestotrzyletnim facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Zawsze szeroko uśmiechnięty, chętny do prowadzenia rozmów na różnorodne tematy, dowcipny i bardzo młodzieżowy. Oprócz tego, jest również ojcem porywczej, szesnastoletniej Honey - drobnej blondynki, która wręcz uwielbia zwracać na siebie uwagę otoczenia i wpadać w kłopoty. Mężczyzna nie radzi sobie z córką, odkąd zmarła jego żona. Nie chce jej kontrolować, ani zabraniać czegokolwiek, lecz po jednym, okropnym incydencie, decyduje, że w te wakacje zabierze Honey na swój obóz, aby poznała jego stałych, corocznych wychowanków, którzy, jego zdaniem, będą dla niej lepszym towarzystwem niż to w San Francisco, gdzie mieszkają. Nastolatka jest zmuszona do wyrażenia na to zgody, więc ostatecznie rezygnuje ze swoich planów na tegoroczne ferie. Pakując się do dwóch czerwonych walizek, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ten obóz wiele zmieni w jej życiu.

OPOWIADANIE JEST PISANE PRZEZE MNIE (to nie jest tłumaczenie)

OKŁADKĘ WYKONAŁA:
tt: krolewnanialla
wattpad: alohamichael
BARDZO POLECAM :>

ZWIASTUN:
http://dragon-trailers-zwiastuny.blogspot.com

sylwiaewa sylwiaewa Jul 26
Ostatnio wróciłam z obozu harcerskiego więc...2 tygodnie pod namiotem gdzie trzeba samemu wszystko zbudować, w środku lasu, bez bieżącej wody...tak, da się przeżyć :3
jvlixa_ jvlixa_ Jul 02
Powiem ci więcej... bez naładowanego telefonu i porządnej kąpieli!
Przez ciebie teraz też się nad tym zastanawiam ;-;
               A nie pomaga to że jest 01.30 a ja mam zawsze o takich godzinach jakieś filozoficzne przemyślenia
adored5SOS adored5SOS Jun 28
IF I LAY HERE IF I JUST LAY HERE WOULD YOU LIE WITH ME AND JUST FORGET THE WORLD?
Przeżyłam 2 tyg 💪 
               .
               .
               .
               .
               .
               .
               Okk Podkradałam trochę sąsiadom
Fajnie się zapowiada. Z początku przeczytałam, że on ma 30 lat, co oznacza, że zapłodnił jej matkę w wieku 14 lat, ale (uff) jest o 3 lata starszy.