Moja prawdziwa historia [Zakończone]

Moja prawdziwa historia [Zakończone]

20.1K Reads 1.4K Votes 14 Part Story
Lily Truely By Devidianne Completed

Witajcie nazywam się Liliana Truely. Chodzę do klasy 2 gimnazjum, lubię czytać historie o creepypastach i także rysować postacie z tych historii. Mam niewielu przyjaciół, klasa uważa mnie za dziwną osobę która jest normalna inaczej. W tej klasie czuje się inna, przy moich przyjaciółkach czuje się swobodniej. Klasa zawsze mnie obgadywała jak się ubierałam, jak się zachowuję i z kim się zadaję. Jestem przezywana i wyśmiewana. Co bardzo mnie denerwowało. Nie wiedzieli o mnie zbyt wiele co przeżyłam że tylko ja przeżyłam w wypadku a moi rodzice zginęli a brata ciała nie znaleziono (nazywał się Toby) ja się wychowuje w rodzinie która jest typem nałogowców i alkoholików(ojciec nałogowiec,matka alkoholiczka która mnie bije, oraz ich syn Marcin który chciał mnie zgwałcić) jednymi słowy jestem tam tylko po to aby sprzątać i gotować.


                        
Cześć wam to jest moje pierwsze opowiadanie więc będę się starała dodawać rozdziały tak często jak mogę. 
Sorki z...

  Czy tylko ja się zdziwiłam że Liliana a nie Lyra? Czy tylko ja tego nie rozumiem?
  Nekose Nekose May 18
  Masa błędów interpunkcyjnych i stylistycznych. Opis bohaterki nie zachęcił, jest zbyt schematyczny. No cóż, mam nadzieję, że umiesz przyjmować krytykę.
  Taekuyomi Taekuyomi Apr 10, 2016
  Mam bardzo podobną historię. Prawie identyczną. 
                 Wszystko się pokrywa.
                  Jednak, moi rodzice żyją nadal, a rodzeństwa niestety nie mam xD Bardzo fajna książka. Błędów nie widziałam. Mogłam wychaczyć tylko jakieś malutkie błędziki interpunkcyjne.
                 
                  Wychaczyć
  Tsuun-kun Tsuun-kun Nov 03, 2016
  Creepypasta sama w sobie jest historią więc to zdanie nie miało sensu...
  Tak na prawdę to poprostu osoby z niedojebaniem mozgowym należy ich ignorować albo działać ja działam w szkole albo poza nią 😉Gdyż jestem za silną dla niektórych chłopaków #cieniasy ale czasami lepsza jest ta 1 wersja 😉😉😉😉😉😉😉😉😉
  Eh.......moja klasa składa się tylko z debili ale przynajmniej na lekcjach nie jest nudno i często ktoś strzela facepaln w tym ja