ZACK(ACININ SON NOKTASI)

ZACK(ACININ SON NOKTASI)

17.2K Reads 5.4K Votes 31 Part Story
Queen Of The Clouds By peetasever Completed

17 yaşındaki bir gencin hayatını az çok tahmin edebilirsiniz. Sabah horozları bile kıskandıracak derecede erken kalkmak, okula gitmek, arkadaşlarla takılmak, sınavlara oflayarak çalışmak ve bir sonraki gün tekrar erkenden kalkmak.

Ergenlik çağında olan gençler için bir yaşam döngüsüdür bu. 

Baş karakterimiz Zack, bu yaşamın sıradanlığında, bir akşam iddia sonucu kazandığı yemeğe mutlulukla giderken gecenin ilerleyen saatlerinde, kendisini birdenbire acı içinde bulur.

Baş dönmesi, şiddetli karın ağrısı ve mide bulantısı ilk başta aklına sadece hamile olduğunu getirse de, kendisini hastanede bulmasıyla işlerin ciddi olduğunu anlar.

Neler olduğunu anlayamadığı anlarda, arkadaşlarıyla bozulan ilişkileri ve karışık hayatı, onu mahveder.

Açıkçası haklıdır da. Kim otuz saniye boyunca göz göze kaldığı insanı sadece bakarak öldürebilir ki? Ama o yaptı ve aklı inanılmaz derecede karışık.

Bir gün yıkılmış hâlde oturur ve nasıl bir tür olduğunu düşünmeye başlar. Vampir? "Ah, hayır. Bunun için dişlerimin uzaması ve deli gibi kan istemem gerek." Fikir elendi. Kurt adam? "Of, 17 yaşındaki bir gençle doğru orantıda tüylerim var. Ani kıl patlaması yaşamadım yani." Maalesef bunu da sildi. Cadı? Buna ben bile güldüm çünkü emin olun ki Zack böyle mistik güçlere sahip olacak kadar şanslı değil.

Geriye kocaman bir hiç kaldığı zaman, hayat cevabını fısıldadı. Sonraki zamanlar göz göze geldiği her insanın, duygularını hissetmeye ve onları kendisine çekmeye başladı. Bir ara o kadar çok korktu ki; ailesinden ve en yakın arkadaşından uzaklaştı.

Peki ya siz? Belki de dün akşamki mide bulantınız, soğuk algınlığı geçirdiğinizin bir belirtisi değildir. Evet, abarttım. En iyisi gelin, aklı karışık Zack'in yaşamını birlikte keşfedelim.

ZACK sadece fantastik değildir. Genç kurgu da okumak isteyenler itinayla beklenir.

Matt...en sevdigim aktorlerden birinin adi;) simdiden sempatim arttı; )
Uzun zamandir gelmek istediğim ve hayat telaşına kisa bir mola verdigim bir zamanda gelebildim sonunda;) haydi o vakit satirlada buluşalım; )
Allah'ım daha ilk bölümden duygu seline kapıldım ileriki bölümlerde kalp krizi falan olmaz inşallah fbcbbc
Acaba bu rahatsızlık fazla yiyip icmektenmi oldu yoksa kalici bir hastaligin belirtilerimi? Inşallah sadece gecenin bonusu olur kötü bise olmaz..guzel ve fresh bir baslangic olmuş yazarim eline sağlık;)
Banlangic mutos ya kalemine saglik senin gibi yazarin ask mevsimi adli kitabima yorumunu merakla bekliyorum
Güncelleme gelmiş, meraklı ben duramadı.😊😊😇😇