NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Beşi Bir Yerde

Beşi Bir Yerde

8.1K Reads 693 Votes 4 Part Story
Yağmur By yakmurcuk Updated Oct 03, 2016

Ve masal kitabı büyülü ışıltılar saçarak kapandı, prens ve prenses sonsuza dek mutlu yaşadılar...
Peki ya diğerleri? Pamuk Prenses gidince mesela, yas tuttu mu cüceler? Kül Kedisi Prens'in kollarında, evet... Peki ya üvey kardeşler, erişebildiler mi mutluluğa? Hiç merak ettiniz mi ötekileri, masaldan arta kalanları veya önemsiz sayılan o karakterleri? 
 Cevabınız evetse eğer... Yaklaşın, birkaç adım daha atın bana doğru. Yaklaşın ki tanışabilelim sizinle, fark edilmesi zor bir kız değilim aslında ama... Yine de yaklaşmanızda fayda var.
 Yeterince yakınsanız eğer, sarı saçları göz kamaştıran, gülüşüyle ışık saçan o kızı görmüşsünüzdür. Hani etrafında onlarca erkek olan, kızların kem gözlerle baktığı o kızı diyorum? Gördünüz değil mi? Hah, şimdi başınızı biraz eğin, biraz daha sağa...

 Kabarık saçları Allah katına ulaşmış, iki adımında bir düşen, hamile kadınların "Çocuğum buna benzemesin." diyerek başlarını çevirdiği, tipine güneş doğmayan o kızı fark ettiniz mi? Dünya ruhuna, pantolonları kıçına dar gelen kız, Irmak Şahin ya da daha bilindik ismiyle "Ece'nin kankası"... İşte o benim. Kül Kedisi'nin balkabağı, Pamuk Prenses'in elmasıyım. Ben spot ışıklarından öte, yıldızlara sığınan kızım.
Yan rollere mahkum kız, işte ben buyum. Ve bu da... Benim masalım.
...
Kayıp Masallar Serisi-2

Tanıtım videosu o kadar güzelki ve videoda kullandığın filmin adı ne ?
Mee-raakk-tann öldümmm şimdiden yahu. Merak ediyorum şimdiden neler olacak. En kısa zamanda devam et lütfen ya!!!
randomice1 randomice1 Oct 16, 2016
Onur'un gerçek adı ne? Lütfen söyler misin ya çok merak ettim
thegrigandalf thegrigandalf Aug 23, 2016
Youtube'da tanıtım videosunu gördüm kitabının. Gerçekten çok güzel, farklı bir konusu var. Başta bu kitabın çok okuyucu vardır diye düşünmüştüm. Ama öyle değilmiş. Wattpad'deki saçma hikayelerin gördüğü değeri senin görmeni isterim. Umarım iyi yerlere gelirsin :)
Maria_alexandraa Maria_alexandraa Dec 09, 2016
Sevdim bu masalı sonunu tahmin edebiliyorum da spoi vermicim ! ❤
lalaca4 lalaca4 Sep 14, 2016
Kitabın konusu ilgi çekici, wattpad'de okuduğum diğer kitaplara hiç benzemiyor. Tek kelimeyle özetlemek gerekirse; bayıldım...