NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Yalanlar Üzerinde Aşk

Yalanlar Üzerinde Aşk

400K Reads 25.4K Votes 55 Part Story
ZEYNEP By pembe_kalem Updated Jan 30

Tüm hayatı yalandan ibaret olan ve gerçek ailesini bile tanımayan bir kız.
Bir anda yaşamak istemediği diyarlara sürüldü ve geri dönmemesi için tehdit edildi. Eğer geri dönerse ailesi öldürülecekti. Peki bir anda hayatının aşkını o diyarda bulması sürpriz miydi, yoksa kaderin bir cilvesi miydi? Geri dönemezdi ama sevdiği adama gerçekleri de söyleyemezdi, o da ölürdü. Eğer sevdiği adama bir şey olursa o da yaşayamazdı. O güçlü olacaktı; sevdiği adam ve ailesi için savaşacaktı. Fakat her elini attığı gerçek aslında tamamen yalan çıkınca o bu pislikten nasıl kurtulacaktı ki? 

  ******
  
Kadın "Şimdi beni iyi dinle" deyip silahı başıma daha çok bastırınca canımın acısıyla inledim ama sesimi bastırdığı için sadece gözlerimdeki acı görünmüştü. Gözlerimi ona çevirdiğimde öldürücü bakışlarının canımı acıtmanın verdiği keyifle yumuşadığını gördüm. 

"Canın mı yandı prenses?" diye  fısıldadı alay ederek. "Eğer söyleyeceklerimi yapmazsan, canın daha çok yanacak. Aras Aslanoğlu'ndan ve o şirketten ayrılacaksın. Bir daha asla onunla görüşmeyeceksin. Tabi eğer o ve ailenin yaşamasını istiyorsan. Şimdi ben buradan çıkacağım, sen de benden biraz sonra çıkacaksın ve kimseye bir şey belli etmeyeceksin. Anlaşıldı mı?"

Gözlerimden yaşlar akarken başımı salladım. Kadın bir süre daha bana bakıp, bir anda elini ağzımdan çekti. Beni bıraktığı anda yere yığılmıştım. O sanki hiçbir şey olmamış gibi silahını ceketinin altına saklayıp etrafı kontrol ettikten sonra kabinden çıkmıştı, arkasında bir enkaz bırakarak. Evet fiilen öldürmemişti ama ruhen beni öldürüp cesedimi parçalamıştı. Arkasından çaresizce ağlamaktan başka hiçbir şey yapamıyordum. 

Aras'ı bırakmam lazımdı!

Bırakamazdım ki! Ben onsuz ne yapardım. O bensiz ne yapardı! İkimiz de ölürdük.

Bu kitabi okumaya yeni basliyorum bir isim dikkatimi cekti acaba buradaki aras aslanoglu ile inanmaktan vazgecmede 57.bolumde  bahsedilen aras aslanoglu ayni kisi mi
Ebruli_90 Ebruli_90 Mar 10
Bu aras aslanoğlu arda aslanoğlunun kardeşi mi🤔🤔🤔
Tanıtimdaki şarkinin ismi ne acaba çok hoşuma gitti de bu arada yeni badlayacağim LBE den geldim buraya hadi hayirlisi 😂😍😘 ve seni seviyorum kocaman öpücükler
ilimbulut ilimbulut Mar 27, 2016
Begendim benimde hikayem var okumak isterseniz hikaye adı  ilmin hayatı
ichbindoblow ichbindoblow May 06, 2016
Sanırım yeni bir kitap, yeni bir heyecan. Başlamaktan pişman olmayacağım yeni bir kitap.
semra11 semra11 Oct 20, 2016
İlk anda etkilenmeye başladım.  Çok  farklı bir kitap. Ellerine sağlık .