Rafael a Já (CZ)

Rafael a Já (CZ)

74.4K Reads 5.7K Votes 46 Part Story
Marie Matušíková By Manalahope Completed

Médea je člověk, i když ne zas tak obyčejný, jak brzy zjistí. 
Rafael je tisíce let starý upír, který už získal o světu své vlastní mínění. 
Když se cesty, těchto dvou bytostí setkají, oběma to pěkně zamíchá s jejich zaběhnutými životy. Najednou se octnou v prapodivném vztahu, který svět ještě nepoznal. Oba dva toužící po odpovědích na své otázky, se spojí v jejich hledání. Ale zjišťují, že všechno je o něco zamotanější, než jak by se na první pohled zdálo.
Příběh o krvi, nadpřirozených silách a lásce.

#1 in Vampires (highest rank)

Fantasilka Fantasilka Mar 08, 2016
Médea (ta designérka) bude určitě čarodějka (asi mě k tomu svádí to jméno - Staré řecké báje a pověsti /doufám, že víš co nebo koho myslím. Uspala dr
KlarissekLitt KlarissekLitt Feb 15, 2016
Páni, to se mi líbí. Už jen proto, že skoro vsechny pribehy o upirech jsou popsane tak, ze upiri jsou prekrasni a vlastne mirumilovni a zabijena obet vubec nic neciti, atp. Jasne, nepochybuju ze Rafael je taky krasny, ale chapes :D.
EBBubeliny EBBubeliny Oct 28, 2015
Příběh mě zaujal a je čtivy jen bych si dala trosku pozor na odstavce.
JanaNakldalov JanaNakldalov Oct 26, 2015
Tak tenhle příběh vypadá vážně skvěle. Už se na něj moc těším. :-)
sabik00812 sabik00812 Oct 25, 2015
abys měla radost, tak jsem si řekla, že u tohohle příběhu nebudu ani jednou dedukovat, tudíž budu mít kratší komenty, ani nevíš jak mě to, s prominutím, sere :D
AleexBaart AleexBaart Oct 25, 2015
"Promiň, asi tě zabiju" jako kdyby čekal, že mu odpoví "Stejně zítra nemám co na práci" nebo "Hmm.. Asi ti odpustím" :D Celý díl jsem četla s takovým tím hloupoučkým úsměvem, který by raději neměl nikdo vidět. Těším se na další díl ;)