Siyahkar

Siyahkar

54.1K Reads 2.7K Votes 32 Part Story
Büşra By BusraAyx Updated Jun 30, 2016

Kemal Atasoy üç yıl önce ailemi öldürdüğünde elimden hiçbir şey gelmemişti. Dolapta saklanmış, beni bulamaması için dua etmiştim.
Şimdi, hayata dair tek bir hedefim vardı. Ailemin intikamını Kemal Atasoy'dan en acı şekilde alacaktım. Üç yıl boyunca kendime sıkı bir eğitim vermiş, onu yakından takip etmiş, peşinde adeta gölge gibi dolaşmıştım. Planımı gerçekleştirmeme çok az kalmıştı...
Bir gün Anıl Soysal çıkageldi. İntikamıma ortak olmak istediğini söyledi. Kendince sebepleri olduğunu... Ama hayatıma girdiğinde, planlarımın daha beter bir hal alacağını söylememişti.

  • aksiyon
  • aşk
tamvurur_girl tamvurur_girl Jun 21, 2017
Gerçekten güzel tek şey sorucam sana konuşma kısmını ben nasıl yapabilirim bende bir hikaye yazıyorum ve konuşma esnasında benim çok kötü oluyor fikrin var mı?
vpinkparadisev vpinkparadisev Apr 17, 2017
19 yasinda mi bu ailesi olduruldugu gun universlte sinavina calismicakmiydi 3 yilda ailesini olduren adami oldurmek icin calisiyo 19 yasinda nasil oluyo aq
blablabla1po blablabla1po Jul 06, 2016
Abi insanlar artık şu ergen kitaplarını bırakmalı ve daha iyilerini göz atmalı ilk bölüm için oldukça iyi 😊😊
LinaBetull LinaBetull Feb 05, 2016
Arkadaşlar doğaüstü drama severleri hikayeme bekliyorum :)
tugcebooz tugcebooz Mar 10, 2016
Yahu bu sucu ustlenen adamlar safmı. Neden kardesim neden. Hapishanede o parayi ne taraflarina sokacaksin. Ya yok boyle birsey  cildirdim.
yarenydg yarenydg Aug 10, 2016
Bende beni norml bir şekilde uyandıran kardeş istiyorum yahu benimkiler katliam yaparak uyandiyorlar