Kâğıt Evler

Kâğıt Evler

70.1K Reads 6.1K Votes 50 Part Story
ihlamuryapragi By ihlamuryapragi Updated 3 days ago

"Üşüyor musun?"

Emin olamasa da başını sallayarak cevap verdi. Üşüyor olmalıydı. Giz'in nefesi yüzüne vurup tüm dengesini alt üst etmeden, onu zamanın dahi akmayı bıraktığı başka bir evrene hapsetmeden önce üşüyordu en azından. Tüm algılarının tersten işlemeye başladığını hissediyordu. Üşüyor muydu emin değildi ama ruhunun derin titreyişini duyabildiğine emindi. Ellerini kavrayan ellerle kaşlarını şaşkınca çatarak kendini geri çekmeye çalıştı ama mümkün olmuyordu. Giz, ellerini bir avuç su tutar gibi ellerinin arasına almıştı. Dilara tüm varlığının bir damla halini alarak adamın ellerinin arasına dolduğunu hissetti, tek bir an. Daha fazlasına müsaade etmeyen ise kadının ellerine vuran nefesi hissetmesi oldu. Ruhu bir ayna gibi adamın soluğuyla buğulanırken başını yavaşça öne eğdi. Giz başını, saçlarının iç içe geçmiş ellerine dökülmesine neden olacak sekilde eğmiş, tüm yakıcılığıyla nefesini ellerine üflüyordu ısıtmak için. Ellerinin üzerinde yumuşak dokusunu hissettiği saçların arasına yüzünü gömüp içine derin bir nefes çekmemek için kendiyle mücadele etti Dilara.

Bu öyle bir savaştı ki ne bir mağluba ne de bir galibe ihtiyaç duyuyordu.

Ellerine son bir kez daha güçlü bir şekilde nefesini üfleyen adamın başını kaldırdığını hissettiğinde saçların peşinden kanatlanmak istercesine titreyen parmaklarını hissederek yutkundu Dilara. Adamın, ona bunu neden yaptığını bilmiyordu. Dilara'yı karşısında savunmasız bırakınca eline ne geçecekti sanki? Çaresizce çatılan kaşlarıyla yüzünü Giz'e kaldırdığında adamın yüzünün yüzüne çok çok yakın olduğunu fark ederek nefessiz kaldı. Bir an sonra Giz'in biçimli burnunun kendi burnuna sürtündüğünü hissederek gözlerini kırpıştırdı. Geriye doğru bir adım atmaya deli gibi ihtiyacı vardı ama elleri hala Giz'in ellerinin arasındaydı.

kuzuum kuzuum Jul 04, 2016
Giz in esrarina kapıldım ilk bölümden. Herzamanki gibi muhteşemsin 😚
MatildaEsteban MatildaEsteban Mar 31, 2016
Acıtmak için dokunanları okumayı ve yazmayı daima sevmişimdir. Ayrıca senin kaleminden çıkacak her şeyin mükemmel olacağına adım kadar eminim. Güzel bir başlangıç için hazırım. ❤
Hackeryouata Hackeryouata May 03, 2016
KİTAP HAKKINDAKİ DÜŞÜNCEM; ETKİLEYİCİ BİR KİTAP OLMUŞ. İLK BÖLÜMDEN İTİBAREN BENİ ETKİLEDİ. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. 
               PROFİLİMDE "ŞARAP LEKELİ DEFTER" ADLI KİTABIM YAYIMDA. OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM. SAYGILARIMLA
MatildaEsteban MatildaEsteban Mar 31, 2016
Beni şu satırların arasına bir yere sıkıştırabilirseniz bir zahmet..
MatildaEsteban MatildaEsteban Mar 31, 2016
Hep öyle olur zaten, asla hastaneye gitmezsiniz. Yaranızı dağlamayı tercih edersiniz.
okuyucuuuu okuyucuuuu Apr 06, 2016
Başlar başlamaz bir adet Tarık Tufan görüp gözlerimden kalpcikler fışkırdığı gerçeği.😍😍😍