Cela z Sadystą [REMONT]

Cela z Sadystą [REMONT]

34.9K Reads 2.4K Votes 8 Part Story
Blathy Smith By BlathySmith Completed

Historia ta opowiada o zielonookim Noe, który niesłusznie został wtrącony do więzienia (mimo jego młodego wieku). Jego prawnik nie wierzy w jego niewinność. Sąd godzi się na 10 lata pozbawienia wolności młodego nastolatka. Załamany chłopak zgadza się na kare za namową prawnika. W więzieniu każdy patrzy na niego jak "młodą dziwkę". Najtwardszy wychowanek więzienia Ethan Carther, którego wszyscy się boją żyje z siedemnastolatkiem w jednej celi. Co go czeka w tym miejscu?

Na razie książka jest poprawiana, ale to wcale nie znaczy, że nie można jej czytać! Po prostu poprawiam błędy i "beznadziejne" według mnie opisy oraz dialogi.

Kkiuniaa Kkiuniaa Jul 02
1. Chłopak nie może stracić "dziewictwa", tylko przestaje być prawiczkiem. Tylko dziewczyna może je stracić poprzez przebicie błony. Faceci nie mają tego problemu. 2. Na litość boską! Ortografia i poprawność językowa. Popracuj nad tym. 3. Pomysł fajny.
angelaax34 angelaax34 Sep 24
XD zanim to przeczytałam to spojrzałam na liczbę komentarzy i ilość tekstu, trochę dziwne wydawało się, dlaczego jest ich tak dużo, czytam, "sosnowiec" ahaa~ zagadka rozwiązana xD
Kra_kers Kra_kers Nov 01
Całkiem normalna sytuacja, więzienie, Sosnowiec, 69 nagle JEB! pojawia się chłopak żywcem wyjęty z anime xD okeeey, pewnie będę musiała zaakceptować taką rzeczywistość.
Cóż.. Śmiejesz się z Sosnowca, nie byłeś/aś w Zawierciu X'D
Nadijena Nadijena Apr 14
Ortografia tutaj to naprawdę porażka. Nadrabiasz pomysłem, który jest bardzo ciekawy.
PaniNocy PaniNocy Aug 01
Dam dam dammm *w oddali słychać grzmoty* 
               Nie no padłam XD