Kluk od vedle

Kluk od vedle

58.5K Reads 2.6K Votes 10 Part Story
Oouvess By Oouvess Updated Nov 03, 2015

Dostudovala jsem základní školu a čekala mě střední. Těšila jsem se jaky to tam bude. Zavolala me mamka na snídani a rekla mi ze za chvilku odjíždíme. 

Najednou jsem viděla ze se někdo vedle nás přistěhoval. Z dveří vyšel nádhernej hnedovlasej kluk s modrýma očima. Mamka mi řekla že je to rodina Lutherovych a ve městě jsou nový. ( tak asi pochopitelne když se pristehovali). Sel pro krabici plnou různých věcí a na rukouch se mu zpevnili svaly. Mel krásné vypracovane tělo na kterém hned šlo vidět i přes tričko. 

Mamka na me luskala a mluvila ale Já jsem ji nevnímala. Byla jsem tak zasnena ze to nebylo ani možny. Co se to se mnou děje. Z koupelny se ozvalo " Emily jedem ! připrav si co potřebuješ a musíme jet ". 

Po cestě do auta se na me modrooky kluk pousmál a Já jsem mu to oplatila. Žaludek mi skákal na horu a dolů. Mamka zase na mě křičela ať si nastoupim do auta jinak to nestihnem. Nechtěla jsem jít do školy ale celej den se koukat na něj. 

barunka445 barunka445 Feb 17, 2016
Já nwm ale vadí mi ze tam nedáváš většinou háčky a čárky 😓😓
jiletu jiletu Apr 25, 2016
Tak dobře, buďto nevíš co je to nemovitost a nebo držel krabici monopoli. Pro případ, že by to ale byla ta první možnost: nemovitost je pozemek či barák.
__Chali__ __Chali__ Jan 14
Proč to jenom říkáš a proč to nenapíšeš co si říkaly