Kluk od vedle

Kluk od vedle

69.1K Reads 2.9K Votes 10 Part Story
Oouvess By Oouvess Updated Nov 04, 2015

Dostudovala jsem základní školu a čekala mě střední. Těšila jsem se jaky to tam bude. Zavolala me mamka na snídani a rekla mi ze za chvilku odjíždíme. 

Najednou jsem viděla ze se někdo vedle nás přistěhoval. Z dveří vyšel nádhernej hnedovlasej kluk s modrýma očima. Mamka mi řekla že je to rodina Lutherovych a ve městě jsou nový. ( tak asi pochopitelne když se pristehovali). Sel pro krabici plnou různých věcí a na rukouch se mu zpevnili svaly. Mel krásné vypracovane tělo na kterém hned šlo vidět i přes tričko. 

Mamka na me luskala a mluvila ale Já jsem ji nevnímala. Byla jsem tak zasnena ze to nebylo ani možny. Co se to se mnou děje. Z koupelny se ozvalo " Emily jedem ! připrav si co potřebuješ a musíme jet ". 

Po cestě do auta se na me modrooky kluk pousmál a Já jsem mu to oplatila. Žaludek mi skákal na horu a dolů. Mamka zase na mě křičela ať si nastoupim do auta jinak to nestihnem. Nechtěla jsem jít do školy ale celej den se koukat na něj. 

invisible_sad_girl invisible_sad_girl Sep 10, 2017
přímou řeč a hlavně háčky a čárky nedá se to číst. třeba když chceš napsat štíhlou, tak z toho na konec vyzní jako stihlou od slova stíhat např. Stihlou schůzku nebo tak ....
Mě nejde o to jestli tam jsou čárky nebo háčky. Mě se hlavně líbí ten příběh 😊 Vždycky se začtu a je mi jedno jestli tam jsou chyby nebo ne. Jinak krásný ❤
barunka445 barunka445 Feb 17, 2016
Já nwm ale vadí mi ze tam nedáváš většinou háčky a čárky 😓😓
jiletu jiletu Apr 25, 2016
Tak dobře, buďto nevíš co je to nemovitost a nebo držel krabici monopoli. Pro případ, že by to ale byla ta první možnost: nemovitost je pozemek či barák.
Lemo_n Lemo_n Jan 14, 2017
Proč to jenom říkáš a proč to nenapíšeš co si říkaly