Küçük Sapık #Wattys2016

Küçük Sapık #Wattys2016

96.4K Reads 5.8K Votes 39 Part Story
Müthişvekorkunçgüzel By marliyncarte Updated Oct 08

"Sen.." Dedikten sonra yüzünü yüzüme yaklaştırıp fazlasıyla yakın olan dudaklarının arasından sessizce tıslayarak konuştu. "Benim küçük sapığım...içindeki şeytanının diline hakim olamıyor." 

Uyarı içeren sesini bir tek ben duyabilmiştim. Kolunu kaldırdı ve güneşten nasibini alamamış, soğuk, ve kül rengi tenini inceleme fırsat vermeden, enseme sararak yüzümü sakladı. 

Nefesini yüzümde hissettim ve heyecanımı etrafımdaki insanların görememesiyle beraber yaptığı hareketin beni düşürdüğü durumu en azından bununla beraber, ölçü terazisinde sempatinin ağır basmasına izin verdim.

"Ve ben o dili her şeyden çok..ısırmak istiyorum." Fısıltısındaki arzu dolu nefes, yavaşça hareket eden dudaklarının arasından burnuma çarparken, Kamer'in edepsiz ıslığı yanaklarımı kan kırmızısına boyadı. Büzülen karnımda hissettiğim sıkışıklık nefesimi kesti. 

Islak alt dudağımı serinleten nefesini yutmak istercesine aralık ağzımdan aldığım nefesi izledi. Ardından yavaşça bıraktığım nefesi davet eder şekilde aralanan dudaklarının arasından çekti. 

Ve lavın ortasında can çekişen bedenimi serinleten nefesi saliselerle beraber dudaklarının arasından boynuma..oradan enseme..ensemden daha da derinlere inen..kalbimi es geçmeyen..kokusu..gülüşü..teni...beni ateşe sokan buz kütlesinin belirsizlik dengesizliğinde acımasız bir ikilemde bıraktı. 

-Tüm hakları saklıdır-

- - Aug 11
Degistirmelisin bence mirza neysede beren ne ben karistiriyom djjddjdjdj
Bir dakika çocuğun adı mı Berendi? Sevdiği cocugun sevgilisini Beren sanip sövuyodum ben.Bastan okumam gerekecek sanırım.
Kim kim hic bisey anlamadm 😔 sapık erkek mi kız mı ? Sevilen erkek mi kız mı ? 😔 gerçekten anlamadım
Mira361 Mira361 Jul 09
Vay be bizimkiler  senin çalışman gerekiyor eğlenmen değil derler
firstofall1 firstofall1 Jul 04
@aliceinwonderland299 un Yarışması'na katılmanızı öneriyorum
o0CRYBABY0o o0CRYBABY0o Apr 21
O değilde ben Mirzayı erkek sandım. Berenide benim aklım karıştı shsjshsjsjdj