NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Unbreakable

Unbreakable

743K Reads 37.7K Votes 47 Part Story
aminokyselinka By aminokyselinka Completed

Najednou bylo ticho a já si uvědomila, že to on byl toho příčinou. Jenom okrajově jsem byla schopna zaregistrovat, že nejsem jediná, kdo k němu vzhlédl, kdo z něj nedokázal spustit zrak.
Přišlo mi, že jsi je vědom, všech těch očí, co se na něj upíraly, přesto ho to vůbec nevyvádělo z míry. Já věděla, jaké to je, když na vás všichni koukají, jenomže u mě to bylo spíše ze zvědavosti.
U něj?
Jako by si už jenom svou přítomností všechny podmanil. 
Jako by mu celá místnost i všichni tady patřili. 
Nedíval se na mě, spíše pozoroval cestu před sebou, konečně jsem měla příležitost prohlédnout si jej.
A že se kurva bylo na co koukat.
Jeho postava předčila všechny mé představy o dokonalém mužském těle, klidně bych přísahala, že slovu dokonalost vytyčil úplně jiné, nedosažitelné hranice, že dokonalost sama se mohla měřit podle něj.
Měl široké ramena, zatraceně pevně vypadal jeho hrudník, přistihla jsem se při představě jeho rukou kolem mého pasu, zvedající teplotu v místnosti, vzduch byl těžký, sotva dýchatelný, náhle to byl kyslík, co chyběl mým plicím. 
A já to celé ještě zhoršila, když jsem se mu podívala do obličeje.
Něco.
Nevím.
Nemohl být víc, než o rok starší než já, ale koukajíc na něj, dala bych ruce do ohně za to, že tam vidím i něco jiného. Něco nebezpečnýho, něco, co nebylo pro mě, abych to odhalila. 
Pět zatracených vteřin, kompletně jsem zapomněla na všechny ty ubohé napodobeniny hezkých chlapů, protože pojem nádherný, pro mě najednou získal absolutně jiný význam.
Čučel z něj sexappeal, byla jsem si stoprocentně jista, že tenhle kluk měl v moci přinutit padnout na kolena jakoukoliv holku. 
Včetně mě.
***
Znáte ten pocit, když potkáte někoho, kdo vám vyrazí dech, rozumíte si, všechno je naprosto dokonalý, všude vidíte jednorožce, duhy a růžové obláčky?
Já ne.
Protože on byl jako to

Můžu se jenom zeptat v jakém roce jsi začala psát tento příběh ?? Dělám o něm čtenářský deník a potřebuju to vědět. A mimochodem je to ta nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla 😍
Pěkný. Jinak já bych se nebála jsem člověk co se hned naštve a v tu chvíli nemá problém někomu vrazit a sílubtaky nepostrádám jak už ví Danielův nos. Ale jsem introvert.
Holka ty mě jednou zabijes. Už to ctu po třetí. Přečetla jsem hodně knížek ať už hmotných nebo tady na wattpadu ALE žádná se nevyrovná tejto. Těším se až je budeš zase prodávat ❤
- - Mar 14
Máš pěknou slovni zásobu, takže se příběh krásně čte :) chvilkama drobné chybičky, ale na to ja neberu ohled ;) byla bych ráda i za tvůj nazor na mou knížku ;)
darkdenvid darkdenvid Dec 27, 2016
Čtu to už po druhé a je to podle mě jeden z nejlepších příběhů tady, zasloužila by sis tak 2x víc přečtení a votes ♥
Misa01stories Misa01stories Mar 19, 2016
@pandora269 já to dnes začnu číst podruhý...achjo taky jsem na tom závislá...xD