Unbreakable

Unbreakable

1.1M Reads 53.3K Votes 52 Part Story
aminokyselinka By aminokyselinka Completed

Najednou bylo ticho a já si uvědomila, že to on byl toho příčinou. Jenom okrajově jsem byla schopna zaregistrovat, že nejsem jediná, kdo k němu vzhlédl, kdo z něj nedokázal spustit zrak.
Přišlo mi, že jsi je vědom, všech těch očí, co se na něj upíraly, přesto ho to vůbec nevyvádělo z míry. Já věděla, jaké to je, když na vás všichni koukají, jenomže u mě to bylo spíše ze zvědavosti.
U něj?
Jako by si už jenom svou přítomností všechny podmanil. 
Jako by mu celá místnost i všichni tady patřili. 
Nedíval se na mě, spíše pozoroval cestu před sebou, konečně jsem měla příležitost prohlédnout si jej.
A že se kurva bylo na co koukat.
Jeho postava předčila všechny mé představy o dokonalém mužském těle, klidně bych přísahala, že slovu dokonalost vytyčil úplně jiné, nedosažitelné hranice, že dokonalost sama se mohla měřit podle něj.
Měl široké ramena, zatraceně pevně vypadal jeho hrudník, přistihla jsem se při představě jeho rukou kolem mého pasu, zvedající teplotu v místnosti, vzduch byl těžký, sotva dýchatelný, náhle to byl kyslík, co chyběl mým plicím. 
A já to celé ještě zhoršila, když jsem se mu podívala do obličeje.
Něco.
Nevím.
Nemohl být víc, než o rok starší než já, ale koukajíc na něj, dala bych ruce do ohně za to, že tam vidím i něco jiného. Něco nebezpečnýho, něco, co nebylo pro mě, abych to odhalila. 
Pět zatracených vteřin, kompletně jsem zapomněla na všechny ty ubohé napodobeniny hezkých chlapů, protože pojem nádherný, pro mě najednou získal absolutně jiný význam.
Čučel z něj sexappeal, byla jsem si stoprocentně jista, že tenhle kluk měl v moci přinutit padnout na kolena jakoukoliv holku. 
Včetně mě.
***
Znáte ten pocit, když potkáte někoho, kdo vám vyrazí dech, rozumíte si, všechno je naprosto dokonalý, všude vidíte jednorožce, duhy a růžové obláčky?
Já ne.
Protože on byl jako to

  • fantasy
  • newadult
  • romance
mysak002 mysak002 Feb 17
Twl přesně jak se cítila ona se ted po přečtení cítím já ! To je naprosto dokonalý , už teď vím , že konec příběhu obrečím ,protože to bude prostě konec . Ale teď si jdu dát další dávku mé nové drogy :333 <3
lucy_lucka_lucik lucy_lucka_lucik May 13, 2017
Můžu se jenom zeptat v jakém roce jsi začala psát tento příběh ?? Dělám o něm čtenářský deník a potřebuju to vědět. A mimochodem je to ta nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla 😍
lexy_cazares lexy_cazares Aug 30, 2017
?? Takže ani s popisu příběhu a z prologu nevím vůbec nic -_-
TrixyBarnes TrixyBarnes Mar 02
Nevim proč, ale mám strašnou chuť si to znovu přečíst. 😂
JustTobik JustTobik Apr 13, 2017
Pěkný. Jinak já bych se nebála jsem člověk co se hned naštve a v tu chvíli nemá problém někomu vrazit a sílubtaky nepostrádám jak už ví Danielův nos. Ale jsem introvert.
Lanikova02 Lanikova02 Apr 21, 2017
Holka ty mě jednou zabijes. Už to ctu po třetí. Přečetla jsem hodně knížek ať už hmotných nebo tady na wattpadu ALE žádná se nevyrovná tejto. Těším se až je budeš zase prodávat ❤