ADALETSİZ

ADALETSİZ

6.9M Reads 320K Votes 32 Part Story
Şule Terzi By suleeterzi Updated Aug 17

Ailesinin baskısından bunalıp, evden kaçan kuzeninin yanına yerleşmeye başlayan Elis Aktaş gittiği şehrin kuralsız davranışlarına ayak uyduramamışken, bulaştığı Mesih Dinçer den ve hissettirdiklerinden kaçmak isterken kendisini iyice duygusuz prensimizin kıskaçının içerisinde bulur.

Zaman geçtikçe etrafındaki tuhaflıkların altındaki nedenlerini keşfeden Elis, kendisini kuralsız şehrine ait hissederek gerçek kişiliğini bulmaya çalışır. Bu sırada Mesih, hayatına ansızın dalış yapan güzelliği bırakmadan ona nasıl güçlü olmasını gerektiğini öğretir.

Onlar klasik olamadılar. Bu... Masumiyetin, yıkılmışlığın hikayesi değil! 

Yeniden ayağa kalkmak, daha güçlü olmak, tutkuyu damarlarında sızmakta olan kanın en derinlerinde hissetmek isteyenlerin... Bağlılığın, mührün ve dostluğun hikayesi! 

-İlk serisi KURALSIZ'dır. Profilimden bakarak okuyabilirsiniz!-

milenaa_2 milenaa_2 Aug 30
Gerçek okuyuculara ihtiyacım var. Hikayemi gerçekten okuyup destek olur musun?
ghzzeynep ghzzeynep Aug 29
Kuralsizi okumaya basladim heycanli yetinde kitap olcak falan yaziyodu ama.simdi  adaletsizi gordumde damdan dustum gibi oldum😂😂 olaylarr gelismiss we ben okuyamadimm  yardim lutfeeenn
Şimdiden başarılar diliyorum inşallah daha çok okunur ve beğenilir amin
Olum herkes ölüyordu falan demiş.. Sadece kıza güçlü olduğunu göstermek için kızı tek başına uçurumdan atmıştı.. Sonuçta kız yüzme biliyor yüzmüştür veya mesihim kurtarmıştır
Gokyuzum_Ol Gokyuzum_Ol Oct 02
Kitabı 3 Günde Bitirdim Maşallah Yazar Paraya Değmiş Veee 2. SERIII
Aq ne ortamı ne konuyu anlamadım hiç bir şey inş. Sonunda anlarım şgtlwx