RENK HIRSIZI

RENK HIRSIZI

28.1K Reads 3.1K Votes 41 Part Story
Mehtap  Öztürkay By mehtapozturkay Updated Nov 20

Salih genç kızın kucağında amaçsızca duran eline uzanıp avuçlarının arasına aldı "Ellerin buz gibi olmuş. Üşümüşsün." Diye mırıldandı.

Asya umutsuzca gülümsedi "Sen ısıtırsın."

Salih huzurla kapattığı gözlerini açıp avucundaki yabancı ele baktı "Isınma, ya da ısıtma, sıcak olan maddeden soğuk olan maddeye doğru ısının aktarılmasıdır. İki madde arasındaki alışveriş, sıcaklıkları aynı olana kadar devam eder." sustu ve yutkundu "Isı kaynağı benim. Bunu sana iletecek gücüm de var... Ama alıcı ısınacağına inanmazsa... Yanındaki Güneş bile olsa onu ısıtamaz." Dedi. Cevap bekler gibi birkaç saniye bekledi. Beklentisinin sonunda bulduğu sessizliğe aldırmadan devam etti "Sen izin vermezsen seni ısıtamam Asya." Dedi.

Her gun bir bolum okumaya karar verdim maalesef sinav haftasi
MorumsuSey MorumsuSey Aug 14
Yaa inanamıyorum. Bu hikayeyi sınavdan sonra hemen okuyacaktım nasıl unutmuşum yaa! Allahtan Gizem ve Kerem aklıma geldi de şöyle bi okuyım derken gördüm neyseki :Dd
MorumsuSey MorumsuSey Aug 14
Hii şaka gibi! Tam Asya için her şey mükemmelken Yiğit`in yaptığına bak ya oha demekten başka bir şey bulamıyorum bi de aylardır yani yazık ya ne diyim! Harika bir ilk bölüm bu arada devamını sabırsızlıkla okuyacamm :))
23badangel 23badangel Feb 16
Şu an yarısını okudum ama uzun zamandan sonra wattpad'de okuduğum en düzgün ve güzel bir kitap olduğunu söylemek istiyorum. Cümlelerin ve yazış tarzın insanı sürüklüyor. Böyle bir hikayr yazdığın için teşekkürler. ❤
kuzuum kuzuum Aug 12
Muhteşem bi başlangıç. uzun zamandır başlamak istiyodum aslında nasip buguneymis . kalemini de nasil ozlemisim😍
Guzel bir başlangıç devamı daha ilginç olaylara muhteşem aşka dönüşecek gibi