NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
İTAATKÂR

İTAATKÂR

75.3K Reads 2.2K Votes 38 Part Story
GizemKARACA By Gizem-k Updated Mar 12

!!!
Ruhsuz bakışları gözlerimdeyken korku,öfke ve nefret dolu bakışlarımla kafamı kaldırıp yüzünün her bir karesini hafızama çizermişcesine ezberliyordum. Can alıcı bir güzelliğe sahipti. Siyah bir melekti o. Azrail gibi. Azrailim kendinden emin bakışlarıyla gözlerimi delerken iki elimide kaslı göğsüne koyarak itmeye çalıştım. Etkilenmemişti. Bıçak omzumda ince bir çizgi bırakırken gözleri omzuma değip tekrar gözlerime odaklandı.

"Senden nefret ediyorum" dedim iğrenir bir şekilde. Gözleri öfkeden koyulaşırken kendime sessiz lanetler okumaya başlamıştım bile. Korkuyordum.

"İtaat etmesini öğrenmelisin" diyerek boğazımdaki elini çekerek ağzıma kapattı. Bıçağı omzumla boynum arasındaki noktaya sürterken bıcağın keskinliğinden ve soğukluğundan dolayı korkudan göğsüm hızlıca inip kalkıyordu.

"Çünkü sen itaatkarsın"

Elindeki bıçakla boynumda derin bir yatay çizgi bırakırken boğuk çığlıklar bırakıyordum avcunun içine. 
...
Rose Heaven ve Erik Oswald'ın baştan çıkarıcı hikayesi

- - Aug 24, 2016
Vay vay içinde gizli şeytan varmış Michael in ..fena bu da ya 😄
Gizem-k Gizem-k Dec 23, 2015
@SosyalBukalemunnnn   teşekkür ederim. Yazmayı bırakmicam. Devam ediceğimden emin olabilirsin :-D
SosyalBukalemunnnn SosyalBukalemunnnn Dec 23, 2015
Vay canına!!^^ Gerçekten çok güzel yazmışsın^^ Rose hem çok nazik hem de çok dik başlı^^ Sevdim bu kızı^^ Erik fazla ürpertici bir adam..Gri gözleri Rose baya etkiledi galiba ha?^^ Yazmayı sakın bırakma!^^ Ben çooooooook beğendim^^