Dwa Plus Jeden || L.H

Dwa Plus Jeden || L.H

84.3K Reads 6.2K Votes 28 Part Story
RoxyDonau By RoxyDonau Completed

Gdy tylko skończyli szkołę poczuli się wolni. Byli pewni, że cały świat należy do nich, a oni mogą czerpać z niego garściami. Mieli marzenia, które za wszelką cenę chcieli spełnić. Grupa przyjaciół... W tym On i Ona... Wystarczyła jedna chwila zapomnienia, by to, co zbudowali rozsypało się. Emily odeszła, zostawiając go samego. Luke wyjechał z zespołem, zdobywając swój cel, a ona została w mieście ukrywając swój sekret. Sekret, który z dnia nadzień stawał się większy. Los jednak znów stawia tą dwójkę na swojej drodze. A wszystkie tajemnice i kłamstwa wychodzą na jaw. Ale moment... Jest jeszcze ta trzecia mała, niewinna osoba, która już na zawsze połączyła ich razem. Czy ona sprawi, że Luke i Emily będą w stanie nawiązać ze sobą normalną relację?


UPRZEDZAM - Treść może zawierać wulgaryzmy i sceny erotyczne!

#DwaPlusJedenFF

Blog: http://dwaplusjeden-5sos.blogspot.com/

MercyViki MercyViki Oct 26
Moja bff mówi dziaa jak coś ją śmieszy hahaha co mnie śmieszy
Mar_ysia Mar_ysia May 08
Nienawidzę jak ktoś zaczyna ale nie kończy i mówi później sie dowiesz a szczególnie mój tata bo on zawsze zapomina powiedzieć "potem" 😂
LubjePlacki LubjePlacki Nov 16
Rose, Rose, Rosalie... Gdzie zgubiłaś swoją trojke dzieciatek?!
xdkendixd xdkendixd Oct 18
Zamiast Rosemary przeczytałam Rosalie i przypomniało mi się Pod Jednym Dachem xd
Mar_ysia Mar_ysia May 08
A jak podrosnie to zawsze będzie zbyt mała :') wiem cos na ten temat
xjulixx31 xjulixx31 Mar 27
Hahaha xD haha wyobraziłam to sobie xD " patrz a tu jest Whiskey, bardzo dobry ale mocny alkohol który przypomina herbate ale nie radze ci ich pomylić"