NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
MAHKUM (Tamamlandı)

MAHKUM (Tamamlandı)

37.9K Reads 1.8K Votes 21 Part Story
Deniz Doğan By kayipdeniz Completed

"Konuşmanın ona bir faydası olmayacağını anlamıştı Çınar. Patlamış bir kaş, yüzüyle vücudundaki morluklar ona  konuşmanın burada bir işe yaramadığını öğretmişti."

"Söyle adi pislik."
Adamın gözleri Çınar'ın bu sözlerinden sonra büyüdükçe büyüdü ve hızla Çınar'ın yanında bitti. Tek eliyle kızı duvarın diğer ucuna fırlattı ve Çınar'ın yüzüne sert bir yumruk indirdi. Yere diz çöküp yumruklarına yenilerini eklemeye başladı sonra. Karnına, göğsüne, kafasına... Hızını alamayıp Çınar'ı gelişi güzel tekmelemeye başlamıştı ki, korkudan emekleyerek yanlarına gelen Esin bacağına sarılmıştı.
"Ne olur yapma, yalvarırım yapma."
Ağlıyordu.
Mahkum, sadece bedeni bir mahkumiyeti anlatmayacak sizlere. Mahkumiyetin sadece bir yere hapsedilmek olmadığını anlatacak. Var mısınız aşkın, insanı nasıl kendine mahkum ettiğini görmeye. Aşkın en deli haline şahit olmaya.

Eğer sağlaksa ben olsam sağ elini ve sağ ayağını bağlardım.
- - Dec 28, 2015
Çıkar Çınar çıkar keyfini tabi :) Bu bölüm de güzeldi sevdim farklı bir kurgu bu :)
- - Dec 28, 2015
Başlangıç  çok güzel yalnız emeğine sağlık.Bakalım diğer bölümlerde neler olacak :)
- - Dec 19, 2015
@kayipdeniz tarzın tam bana göre. Bu hikayeyi bulmam büyük şans. Daha cok okuma sayın olmalıydı. Bu arada Ertan Sabanmı o. O benim adamım ya. Sırf bu yüzden bile okurum bu kitabı.
- - Dec 19, 2015
Sen anın tadını çıkara dur adam senin ebeni si... Haberin yok.
- - Dec 19, 2015
Hahaha Eğer uslu bir çocuk olursan belki şirinleri bile görebilirsin. Çınar oğlum Gargamel karsında duruyor aldanma yavrum