NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Zakład.

Zakład.

98.4K Reads 4.9K Votes 33 Part Story
snuckky By snuckky Completed

Ona- była tą cichą osobą, która nie próbowała zawracać nikomu głowy. Najważniejsze dla niej było zakończenie szkoły i wreszcie wyjechanie z rodzinnego miasta jak i rozpoczęcie  nowego roku szkolnego w jej wymarzonym Uniwersytecie. Nie lubiła imprez, była jedną z tych prymusek, z których się śmieją. Wierzyła w miłość od pierwszego widzenia. Uwielbiała czytać te romanse, które opowiadały o pięknych uczuciach dwóch bliskich sobie osób. Chciała poczuć na własnej skórze, co znaczy słowo "miłość". Nie wiedziała jednak, czy kiedyś do tego dojdzie. 

On- był chłopakiem, którego chciała każda w swoim łóżku. Najważniejsze dla niego były laski, pieniądze i imprezy. Powtarzał trzecią klasę tylko dlatego, że miał "w dupie" tą całą szkołę. Nadal nie był pewien co chciał robić w przyszłości. Życie go nauczyło jednego, zawsze miał to, co chciał. W jego życiowym słowniku, nie było takiego słowa jak "miłość" lub "przegrana". Nie wierzył w miłość, nawet nie chciał jej doznać. Śmiał się z zakochanych. Mówił, że to głupie uczucie. Może zmieni zdanie jak się wreszcie sam zakocha?

Co może połączyć tak różne osoby ze sobą?

Przeczytalam ze ona sie posikala 😃😃😃😃😃😃 leje
BlackRavenss BlackRavenss Jul 26, 2016
Na początku nie mogłam ogarnąć co się dzieje że tekst jest taki jakiś dziwny XD potem zrozumiałam ze to są dwie perspektywy ;) świetne 😂
Hana081 Hana081 Sep 13, 2016
Może się czepiam, ale weszła pod prysznic i wyszła z wanny? Ale i tak mi się podoba ^^
Jazzde_JZ Jazzde_JZ Feb 11
Moja mama jest wredna. Patrzy na mój trądzik i mówi, że mam straszną tą mordę xf