NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Zakład.

Zakład.

91.3K Reads 4.7K Votes 31 Part Story
snuckky By snuckky Completed

Ona- była tą cichą osobą, która nie próbowała zawracać nikomu głowy. Najważniejsze dla niej było zakończenie szkoły i wreszcie wyjechanie z rodzinnego miasta jak i rozpoczęcie  nowego roku szkolnego w jej wymarzonym Uniwersytecie. Nie lubiła imprez, była jedną z tych prymusek, z których się śmieją. Wierzyła w miłość od pierwszego widzenia. Uwielbiała czytać te romanse, które opowiadały o pięknych uczuciach dwóch bliskich sobie osób. Chciała poczuć na własnej skórze, co znaczy słowo "miłość". Nie wiedziała jednak, czy kiedyś do tego dojdzie. 

On- był chłopakiem, którego chciała każda w swoim łóżku. Najważniejsze dla niego były laski, pieniądze i imprezy. Powtarzał trzecią klasę tylko dlatego, że miał "w dupie" tą całą szkołę. Nadal nie był pewien co chciał robić w przyszłości. Życie go nauczyło jednego, zawsze miał to, co chciał. W jego życiowym słowniku, nie było takiego słowa jak "miłość" lub "przegrana". Nie wierzył w miłość, nawet nie chciał jej doznać. Śmiał się z zakochanych. Mówił, że to głupie uczucie. Może zmieni zdanie jak się wreszcie sam zakocha?

Co może połączyć tak różne osoby ze sobą?

BlackRavenss BlackRavenss Jul 26, 2016
Na początku nie mogłam ogarnąć co się dzieje że tekst jest taki jakiś dziwny XD potem zrozumiałam ze to są dwie perspektywy ;) świetne 😂
Hana081 Hana081 Sep 13, 2016
Może się czepiam, ale weszła pod prysznic i wyszła z wanny? Ale i tak mi się podoba ^^
Jazzde_JZ Jazzde_JZ Feb 11
Moja mama jest wredna. Patrzy na mój trądzik i mówi, że mam straszną tą mordę xf