NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Hledaná

Hledaná

51.7K Reads 5.7K Votes 32 Part Story
Týna Kiričenko By KristnaKirienkov Completed

Když lidstvo zničí svůj svět, je potřeba zázraku. Zázraku, nebo záhadné organizace OOL, která tvrdí, že vyrobila přístroj, který nahradí vytěžená paliva a vyčistí otrávený vzduch. Jenže k tomu je potřeba právě Destiny Richarové. Proč? A co se stane, když je celý svět schopný vás zaprodat?

Cover by @LilaBurn

23.10. 2015 - #4
25.10. 2015 - #1

erinnen erinnen Mar 14
Tak zatím jsem se rozhodla číst dál, ale nevím jestli dává smysl, organizace plná vojáků jí nenajde několik kilometrů od domova v lese. Ale předpokládejme že měla štěstí, ostatně odvážným štěstí přeje :Dd
Zedkors Zedkors Mar 23
Pribehy od tebe maji šmrnc :)
               Libi se mi dej, ale nedovedu si vysvetlit jak ten stroj sestrojili a zjistili ze funguje, kdyz ho nedokazi zpustit. A na jejim miste bych zvazoval i moznost zachrany ekosystemu na zemi, i za cenu vlastni smrti.
BettyCurl BettyCurl May 06
Páni! Já nectu sci-fi, ale od tebe si musím přečíst všechno a i takový pribeh se mi neskutečně líbí! Je to úžasné!💓 Mela bys něco vydat!
Gerald1222 Gerald1222 Feb 21, 2016
hnus😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😬😬😬😬😬😬😬
To se mi tak moc líbí!Je to úžasný příběh!Byla bych moc šťastná,kdyby jsi napsala něco podobného nebo pokračování!
Dadinka77 Dadinka77 Jul 30, 2016
Jsem ráda, že si někdo uvědomuje závažnost znečišťování vzduchu a podobných hnusů. Nedivila bych se, kdyby se toto nakonec v budoucnu stalo :/. Mimochodem, moc hezky napsané, zatím se mi to moc líbí.