Bir Mazoşist Gülümsemesi.

Bir Mazoşist Gülümsemesi.

27.9K Reads 1.9K Votes 41 Part Story
Ceren Acar By Cern_Acr Updated Oct 23

Bir kelime, bir başlangıç, ardında koca bir son...
  
Sonu görmek midir zor olan, yoksa gördüğün o sonu beğenmeyip de baştan yazmaya çalışmak mıdır? Ellerin arasında tuttuğun kalem titrerken, silahın ölüm sessizliğine bürünürken, sözlerin boğazına oturması ne içindir? Ruhundaki kelimelerin aynı bir nefes gibi derin okyanusların içinde boğulması, belki de sadece garip bir gece... Belki de sadece içten bir soğuktur göremediğimiz o keskin şey. Isınmak için birbirimize ihtiyaç duyduğumuz soğuk bir yaz gecesidir.
  
Gülümsemelerinin sahte olduğunu bilmek nasıldır? Fedakarlıkların seni dipsiz uçurumlara iterken nasıl hala ayakta durabilirsin? Nasıl ayakta durabilirsin, ruhun çöküşünü çoktan yaşamışken? Çakıldığın o beden kaldırır mı seni yeniden aitliğe? Yoksa ait olduğun karanlığa mı gömülürsün amansızca?
  
Hissettiğin her şey saçma mı gelir yoksa? Böyle gülümsemelerinle kalbini saklarken, birinin her şeyini görmesinden korkar mısın? Yoksa kabullenir misin çekeceğin her bir acıyı? İlmek ilmek yeniden mi örmek istersin bütün geleceği? Bilmediğin bir sürü hayat varken, koluna attığın kesiklere mi güvenirsin? Yoksa çoktan güvenini kaybetmiş misindir?
  
Asla öğrenemediğin gerçeği ruhun senden saklar mı? Düşüncelerinde boğulur da durduramaz, önleyemez misin hissettiğin acıyı? Gerçekler görüş bulanıklığının sebebiyken, hala sesini onun için çıkarır mısın? Yoksa deprem olur da üzerine yıkılır her şey, sen koca bir enkaz olarak altında mı kalırsın?
  
Yenilmişliğin acısını hisseder mi benliğin? Utanacak halin bile kalmaz mı yoksa? Özgürce fışkıran yoğun kana bakıp güler misin? Baktığın gökyüzündeki yıldızların teker teker sönmesi nasıl hissettirir sana? Korkar mısın, yoksa karanlığın huzurunu benliğinde mi hissedersin? Yoksa her şeyi bırakıp sadece... Sadece mazoşistce gülümser misin?

byzngn1905 byzngn1905 Sep 01
Kırmızı olması daha iyi olmuş beğendim ve bu paragrafa içimden güldüm heeuheh
4. Kere başladım aq. Dinazor sikmek nedir lan jyfutdyeudityeeme44 T-rexe dayıyan bir Erçetin geldi aklıma.
Vaaow mükemmel bir başlangıç aradığım ve sonunda bulduğum OLAĞANÜSTÜ hikayee 💁sanırım 9 numaralı gülüşü fazla kullananlardan biriyim 😜