Mafiánův majetek

Mafiánův majetek

919K Reads 49.6K Votes 42 Part Story
MissYou2 By MissYou2 Completed

Ženy v mafii nemají nějak zvláštní cenu. Vždy jsou provdány za jiného mafiána nebo vojáka pro lepší vztahy mezi mafiánskými rodinami a nikdo se jich neptá zda chtějí nebo ne. V těchto manželstvích jsou často bity a znásilňovány, ale jako všechny manželky mafiánů, se vždy musí tvářit že je vše v naprostém pořádku. Každou nás to čeká a zrovna teď mou sestru, která si má vzít syna jednoho z největších mafiánů ve státech. Vše je už dohodnuto a ne vše si naši otcové plácli. A právě proto všechny překvapilo když si Nico po příjezdu do naší vili rozhodl vzít mě místo mé sestry. Tímto rozhodnutím mě šokoval a naprosto naštval. Pokud si myslí že se mu vzdám tak snadno tak se šíleně plete. Pokud si mě vezme, udělám mu ze života peklo!
 PŘÍBĚH PLNÝ HUMORU, VZDORU, PODVOLENÍ A HLAVNĚ VÁŠNĚ A TOUHY!
 1.místo v Romanci
 2.místo v Romanci

 • kontrola
 • love
 • mafie
 • touha
 • vášeň
MayaRowlis MayaRowlis May 11
Trochu mě ruší to, že je to bez odstavců. Taky prozrazení děje v popisu mi zkazil chuť to číst. Jinak to není napsané špatně. Líbí se mi, že i tam dala protivnou klidnost její matky :)
andy-sha andy-sha May 16, 2016
Řekl a jsem si ze si to přečti znova a všimla jsem si ze tu ode me nemáš voted!!
jekkyr jekkyr Apr 03, 2016
Olala a na chybi ze tam jsou seru. Hezky se to rozjizdi a taky neni to o chybach ale o pribehu ja trebas pisu na mobilu tak je to na zabiti
----Tina---- ----Tina---- Nov 18, 2015
Ahoj, mám otázku zda není tvůj příběh inspirovaný knihami ze série Bound by.... (Honor, Duty, Hatred, Tepmtation). Po první kapitole mi to připomnělo tyhle knihy :)
- - Nov 15, 2015
Úžasné ! Moc se mi ten nápad líbí a nemůžu se dočkat až zjistím, jak to s těma dvouma bude =^_^=