NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ay Evde Kalmış! (Karaaslan Serisi 1)

Ay Evde Kalmış! (Karaaslan Serisi 1)

239K Reads 12.8K Votes 26 Part Story
SaSkinDuSeS By SaSkinDuSeS Completed

30'una yarım yaşı kalmış geveze bir anaokulu öğretmeni.Yeri geldi mi mükemmel insan yeri geldi mi lanet bir kezban olan Meral hala hayatının aşkını bulamamış ailenin yüz karasıdır.Annesi artık yüzünü görmekten sıkılsada babası kızının turşusunu kurmaya devam etmekten gayet memnun.Ama Meral ne yapsın talipleri hep annesinin hayalindeki damat,oysaki Merale hiç soran yok. Garip zavallı Polyanna.
    
    Aslında becerikli olup annesi tarafından. adı beceriksiz çıkan,geveze,patavatsız,şirin,yardımsever,tam bir ana okulu öğretmeni ve sülalenin tek evde kalmış olgunlaşmayan kızımız Meral ve onu geç bulan aşığının hikayesi bu.

daglimaras daglimaras Mar 27
Sizin se mutfağınız var ne olmuş yani hani şu asıl amacı beslenmeye hizmet olup da amaci dışında diğer şubenin öğretmeni ile dedikodu amaçlı kullanılan.. .
Cagla-Celik Cagla-Celik Jan 18
Yuh ama artık ☺😊 salak salak konuşma diyene de bakın hele hele 😂
gizliprensesx gizliprensesx Nov 28, 2016
benim kitabımada destek verirseniz çok sevinirim.Daha yeni başladım ama çok değişik bir kurgusu var.Adı Yapboz.
NidaOzdmr NidaOzdmr Jul 03, 2016
Bir okul önceci olarak söylemek istiyorum malesef o zil ve öğretmenler odası bizimle ilgisi olmayan şeyler 😊 ihtiyaç molamız bile yok bizim 😒 öğrencileri velilere ya da servis soförlerine teslim etmeden sınıftan çıkamıyoruz 😒
migrensinuzit migrensinuzit Apr 21, 2016
Canım benim ana sınıfında teneffüs olmaz o kısmı düzelt istersen
EmineT1 EmineT1 Aug 29, 2016
Bir turk klasigi. Yeni alinan şeyler eskir diye kullanmamak ,zaten kullanmadan da modasi gececek . Ah ah bu anneler!!!!! 😆😆😆