For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Gözlerindeki Karanlık - KİTABIMIZ ÇIKTI

Gözlerindeki Karanlık - KİTABIMIZ ÇIKTI

1.4M Reads 7.9K Votes 9 Part Story
aslihikaye By aslihikaye Completed

GÖZLERİNDEKİ KARANLIK Parga Yayınevi aracılığı ile çıktı. Bu hafta içerisinde internette ve tüm kitapçılarda satışa sunuluyor. Umarım en kısa zamanda sizler kitapla ben de sizlerle buluşacağım. 

Sevgiyle kalın. 
Aslı 

*Bölümler kaldırılmıştır.

Büyük bir adımla yanımda bitti, aynı tıslama ile dişlerinin arasından sorusunu tekrarladı, "kim vardı Dora?", sakin kalmaya çalıştığı çok belliydi ama zorlanıyordu. Gözlerini kıstı, boynundaki damar sinirden şişmişti. İçinden geçen kanı neredeyse görebiliyordum. O kanda hayat vardı, o kanda şehvet vardı, acı, sevinç, arzu, tüm kainat, ihtiyaç duyduğum her şey Sarp'ın damarının içinden geçip gidiyordu. Göğsü sinirden ve şehvetten hızla inip kalkıyordu, alkolle karışık nefesini içime çekmemeye çalışmak çok zordu. Kolay olmalıydı. Böyle duygular bu kadar zor olmamalıydı. Ama onunlayken hiçbir şey kolay olmuyordu. Salonumda durmuş, neden olduğunu bile bilmediğim bir şekilde birbirimize meydan okuyorduk. Aşktan ve arzudan delirmiş gibiydik, birbirimiz için çıldırıyorduk ama acıtmadan sevmeyi bilmiyorduk.

 • aşk
 • erotizm
 • istanbul
 • romantizm
 • tamamlandı
AeshasTic AeshasTic Aug 19, 2017
Abisi olan tüm kızların bildiği abi sözlerini paylaştığım Bir Abinin Düşünceleri kitabıma seni de beklerim (: karşılıklı vote ve takip
Sinankosger01 Sinankosger01 Apr 02, 2017
Arkadaşlar yeni bir kitap yazıyorum. Buraya yazmam etik değil fakat sesimizi, kalbimizi duyurmak için mecburiyet hissettim. Allah'ın izniyle inşallah kitabımızı okumanızı fikrinizi belirtmenizi rica ediyorum.
- - Sep 04, 2017
http://my.w.tt/UiNb/py0CIYnR9F
               Hikaniz güzel,buna da göz atar mısınız😊
clgnyazarlar16 clgnyazarlar16 Apr 20, 2017
Sevgi Gokyuzunden Kaydi adli kitabimizi okursaniz cok seviniriz
murateksii murateksii Aug 07, 2017
Yetimhanede büyüyen üç küçük çocuğun acıklı hikayesini anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋
Saftirikgri Saftirikgri Apr 05, 2017
Arkadaşlar ilk kitabımı yazıyorum. Adı "ARAF" okur musunuz