Gözlerindeki Karanlık - 7 Eylül'de raflarda

Gözlerindeki Karanlık - 7 Eylül'de raflarda

1.4M Reads 8K Votes 11 Part Story
monarshe By monarshe Completed

Herkese yeniden merhabalar! 

Gözlerindeki Karanlık'ta mutlu sona çok az kaldı, kitabımız 7 Eylül 2017 tarihinde dağıtıma çıkıyor. Bu tarihten itibaren tüm seçkin kitapçılarda raflardaki yerini alacak. 

*Bölümler kaldırılmıştır.

Büyük bir adımla yanımda bitti, aynı tıslama ile dişlerinin arasından sorusunu tekrarladı, "kim vardı Dora?", sakin kalmaya çalıştığı çok belliydi ama zorlanıyordu. Gözlerini kıstı, boynundaki damar sinirden şişmişti. İçinden geçen kanı neredeyse görebiliyordum. O kanda hayat vardı, o kanda şehvet vardı, acı, sevinç, arzu, tüm kainat, ihtiyaç duyduğum her şey Sarp'ın damarının içinden geçip gidiyordu. Göğsü sinirden ve şehvetten hızla inip kalkıyordu, alkolle karışık nefesini içime çekmemeye çalışmak çok zordu. Kolay olmalıydı. Böyle duygular bu kadar zor olmamalıydı. Ama onunlayken hiçbir şey kolay olmuyordu. Salonumda durmuş, neden olduğunu bile bilmediğim bir şekilde birbirimize meydan okuyorduk. Aşktan ve arzudan delirmiş gibiydik, birbirimiz için çıldırıyorduk ama acıtmadan sevmeyi bilmiyorduk.

NehirPekdemir NehirPekdemir 3 days ago
Abisi olan tüm kızların bildiği abi sözlerini paylaştığım Bir Abinin Düşünceleri kitabıma seni de beklerim (: karşılıklı vote ve takip
Arkadaşlar yeni bir kitap yazıyorum. Buraya yazmam etik değil fakat sesimizi, kalbimizi duyurmak için mecburiyet hissettim. Allah'ın izniyle inşallah kitabımızı okumanızı fikrinizi belirtmenizi rica ediyorum.
Sevgi Gokyuzunden Kaydi adli kitabimizi okursaniz cok seviniriz
murateksii murateksii Aug 07
Yetimhanede büyüyen üç küçük çocuğun acıklı hikayesini anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋
Saftirikgri Saftirikgri Apr 05
Arkadaşlar ilk kitabımı yazıyorum. Adı "ARAF" okur musunuz
🏩💝🎊🎈🔮🎄🎁🎉🎋🌸💐😀😄😃😃😰😰😍😍😉😉😄😄😃😃😀