Gözlerindeki Karanlık

Gözlerindeki Karanlık

1M Reads 19.1K Votes 43 Part Story
monarshe By monarshe Completed

"İşlerim vardı" dedim. Gözleri yeniden mutfaktaki kirli bulaşıklara kaydı. 
 "Görüyorum gerçekten yoğunmuşsun. Neyi kutluyordun? Sarp'ın ne güzel ağzına sıçtım mı diyordun?" dedi tiksinir gibi bir ifadeyle. 
 
 İtiraf etmesem de içimde bir parça onu bu halde görmekten hoşlanıyordu. Güçlü, yıkılmaz, sarsılmaz iş adamı kimliğine bürünmüş Sarp Barutçu karşımda hiç bilmediği bir dili konuşmaya çalışır gibi duygularını ifade etmeye çalışıyordu. Daha önce beni uyarmakta haklıydı. Bu adam nasıl seveceğini hiç bilmiyordu. Yıllardır bir kale gibi inşa ettiği sert ve duygulardan yoksun dünyası başına yıkılmıştı. Başına gelenleri anlamlandırmaya çalışıyor ve anlamlandıramadığı her şeyden beni sorumlu tutuyordu. 
 
 Bu akşamki öfkesi de bundandı. Aslında onu çok iyi anlıyordum ama kendime bu oyunu oynamaktan çok hoşlandığımı itiraf etmem gerekiyordu. Sarp madem sert seviyordu, o zaman istediğini alacaktı, sonunda beni de delirtmişti. Gerçi geçen yıllar, gördüğümüz duyduğumuz onca şey, yaşadığımız her kalp kırıklığı sonrası, İstanbul hangimizi yavaş yavaş delirtmemişti ki? Sadece deliliğimizi saklamak için hala normal taklidi yapabiliyorduk o kadar..."

yaren-haas yaren-haas Aug 15, 2016
Siyah göz Hz. Ali den başkasında bulunmaz yani bunu belirtiyimde
runklidnc runklidnc Apr 01, 2016
https://www.wattpad.com/myworks/67641450-a%C5%9Fk%C4%B1n-ye%C5%9Fil-tonu yeşile hasret siyaha bürünmüş bir kadının hikayesi ve kadının içindeki iyiliğin katili bir adam bu aşk egoyu ve gururu yıkabilecekmi okuyun lütfen aşkın yeşil tonu
monarshe monarshe Apr 18, 2016
Emekleri icin herkesin eline saglik. Elimden geldigince okuyorum ancak yogun calistigim icin nadiren bakabiliyorum.
Istanbulkimya Istanbulkimya Dec 03, 2016
Güzel yazıyorsun bence ama iş dünyasında iyi bir yerde bulunan bir insanın bu kadar tabiri caizse çirkefçe bir tepki vermesini kötü buldum. Daha asaletli beklemiştim.
KeLeBeK122333 KeLeBeK122333 May 01, 2016
Kapalı bir kızın hikayesinin anlatan 'Ben Kapalı Bir Kızım' kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederim :)
               
               https://www.wattpad.com/242085093-ben-kapali-bir-k%C4%B1z%C4%B1m-dik-dik-bak%C4%B1%C5%9Flar-b%C3%B6l%C3%BCm-1
vusalfeteli vusalfeteli Jan 13
Ince detaylara dokunman cok howma gitdi.ama wirker sahibi bi kadin bence abarti