4 Spastik

4 Spastik

569K Reads 20.6K Votes 51 Part Story
4 SPASTİK KIZ By 4spastik Updated 6 days ago

Bir anlık hevesle tatile çıkmaya karar veren güzellerimiz, Mina'nın salaklığı yüzünden dolandırılmış ve adaya düşmüşlerdi. Adada onlardan başka birileri daha vardı ama onlar ne Mina'nın salaklığıyla, ne de doğa üstü olaylarla haber alarak oraya gitmişlerdi. Onların amacı başkaydı. Hedefleri başka...

                                           ***

Lise yıllarında sevgilisi sandığı çocuk tarafından bekareti alınan, daha sonra okulda lakabı sürtük olan ve bu lakaptan kurtulmak yerine kabullenerek, aşka olan tüm kapılarını kapatan dobra, umursamaz, garip fikirli, dişi kanarya, salak görünen zeki bir kızıl. Dövmeli kızıl; Mina Koçyiğit.


Kilolu olmamasına rağmen kilosu hakkında kötü yönde bir yorum duyduğunda devreleri yanan, yemek yemeden duramayan, yaptığı iğrenç esprilerle tanınan, gri saçlı dişi ayı; Tuğçe Kozan.


Aşık olmak isteyen ama sonunun Mina gibi olmasından korkan ufaklık, mavi gözlü, içinde azgın Hayriye taşıyan, her olayın altında bokluk arayan, çabuk güvenen, şirin ve güzel bir kumral; Buse Uygun.


Hayatını kendi yönetme taraftarı olduğu için kalbini hiç dinlemeden mantığıyla hareket ederek, kendi seçtiği erkeğe aşık olan, onunla sevgili olmayıp o gittikten sonra acı çekeceği ve aşk acısının ne demek olduğunu öğreneceği için sevinen, masum ve güzel, Buse'nin üvey kardeşi, Sarı kız; Ceren Uygun.Erkeklerimizden en aşık olanının kurduğu plan ile yolları kesişen bu çiftlerimiz adadan sonra mecburi bir şekilde -Buse ve Tarık ikilisi sayesinde- aynı evde, Mina'nın evinde kalırlar. 

Yaşanan maceralar, kurulan dostluklar, kırılan tabular ve yeni başlayan aşklar... Spastiklerin hikayesini okumaya hazır mısınız?


***Final verdikten sonra ilk 20 bölüm düzenlenecektir....***

***Bu hikaye, 4 kişi tarafından yazılıyordur***

-pisipisi- -pisipisi- Jul 23
Mina aşkım sen gs limisin seni yerim kan pomçik💛💛💛-kırmızı kalp yokmuş-
Herkez kendisine Mal diyo olum neyin kafasındasınız siz 😂
yoghurtye yoghurtye Sep 16
Herkes kitaplarda mal karakter görünce 'Ben' diyo. Lan oğlum Türkiyede bu kadar mal var mıydı yaa? Valla sizi anlamıyom kız orda 'Ben malım' diyo sizde bende bende diyonuz. İnsan kendine mal der mi lan!!
Normal yani bn arkadaşlarımla 1 gün iletişim kuramaz sam özlüyorum
ÖLÜMÜNE GALATASARAY ⭐⭐⭐⭐🐯💪💘😍😘❤💋💕💞💝💓💖
yoghurtye yoghurtye Sep 16
Bir mavi göz daha.. Bütün mavi gözler toplandık toplandık toplandık. Biz adada mahsur kaldık yıprandık yıprandık... Güzel oldu lan