LaLaLa (FF OF JMENUJU SE MARTIN)

LaLaLa (FF OF JMENUJU SE MARTIN)

52.3K Reads 3.9K Votes 27 Part Story
Elisa. By Foxies13 Completed

Jaké to je být šikanovaná slavnou osobností po které lidi šílí? Jaké to je zažívat největší bolesti od osobnosti kterou jste měli rádi ale ona vám začala ubližovat? Jaké to je být slavnou osobností a museli by jste ubližovat nevinné dívce která za nic nemůže? Jaké to je být jiný než ostatní?
Barbora Odesza a Martin Carev tohle zažívají v této Fan Fikci. 


Jmenuji se Barbora Odesza a pocházím z Francie. Žiji už dva roky v Česku přesněji v Praze. Chodím na gymnázium které je pro mně peklo. Učení je v pohodě ale to, že mi tam ubližují a mlátí mně není v pohodě. Nikomu nevěřím. Věřím jenom sama sobě. Nevím proč mi ubližují. Mám stejný věk jako oni, 17 let tak proč mi to dělají. Nejhorší bolesti a facky dostávám od toho "nejlepšího" kluka na škole. Holky po něm šílej ale já ne. Hned od začátku jsem poznala, že on je jiný než ostatní. A taky, že je. Jmenuje se Martin Carev. Domů chodím s bolestmi a otec mi to ještě zhoršuje. Nemám matku. Zůstala v Paříži.
A já věřím, že jednou v Paříži zůstanu s ní.

28.10.2015 #15 in náhodně! 

Tahle story není skutečná vše je pouze vymyšlené tak nečekejte od tohodle velký věci. 
A omluvte prosím chyby v příběhu nebo přehnané chování...
Foxie:3

ol_nova ol_nova Apr 03, 2016
Pěkné....Podíval byste se kdyžtak někdo na moje povídky? Je to jen návrh, vůbec nikdo je totiž neviděl...dík....Mimochodem, tenhle příběh vypadá fakt nadějně...
NatyHonkov NatyHonkov Sep 17, 2015
Prosím napiš už další díl !!!! Je to naprosto úžasný
Sushi_Devil Sushi_Devil Sep 12, 2015
Vypadá to jako zajímavá story a rychle napiš další díl!