GİZLİ MAFYA KIZLARI

GİZLİ MAFYA KIZLARI

376K Reads 18.9K Votes 50 Part Story
Hln DMR By Luxinferni Updated Nov 24

10/09/2015
 
 ###

"İnsanlar sadece dış görünüşle bizi yargılar. İçimizdeki fırtınaları bilmeden. Yaşadıklarımızı bilmeden. Kimisi acılarımızı küçümser, kimisi direk bizi küçümser. Benim en büyük suçum bir Derin olmamdı. Soyadımız bize çok şey kazandırıyor ama o büyük evde uzun zamandır içten gülen kimse yok. Ailemi korumak için söz verdim. A1 kimliği benim verdiğim söz. Şimdi sözümü tutmalıyım. Ben Atlas Derin'in intikamı için gün sayan, Doruk Güney'in intikamını planlayan psikopatın tekiyim. Ve sen bu psikopata onu sevdiğini söylüyorsun."
                      (Ada Derin)

"Sen ne kadar kaçsan da ben seni hep yakalayacağım. Sen kendini sevilmeyecek biri olarak görsen de ben seni hep seveceğim. Sürekli ihanete uğruyorsun ya hani, ben asla sana ihanet etmeyeceğim. Sen katil değilsin. Sen benim sevdiğim kızsın. İnsanlar umrumda değil. Baban seni sevmese dahi ben onun yerine de seni severim. Sen yeter ki bana 'evet' de."
                         (Ceyhun Ateş)

###

A1 - Ada Derin
A2 - Asya Derin
A3 - Arya Derin
A4 - Aslı Derin 
A5 - Aylin Derin

 • acı
 • gecmis
 • gelecek
 • hayaller
 • sevgi
_m_a_v_i_ _m_a_v_i_ Jun 26
Tabi canım sen melek gibi kızsın senmi olay çıkarıcaksın 😂
SeilNazl SeilNazl May 25
Ben anca annemden korkuyum zaten kadının bir bakıs var yer yarilsada icine girip yok olsan hele o uzakliktan terlik atipda tutturuyorya anlamis degilim bide icimi okuyor kadin acaba medyum mu die arada dusunuyorum
- - Aug 13
Ben! Korkmuyorum çünkü önemsemiyorum ben küçükken ayrılmışlar o yüzden önemli değil yani ztn annemin yanında kalıyorum fifimde değil
Şahsen ben ilk halini daha çok sevmiştim. Bu bölümde güzel ama ada çok soğuk her ötekinde anlatımın bence daha iyiydi. Hem ben her zaman kuzenle arkadaşlığını hayrandım bu bölümde baya soğuktu. Bence ilk hali kalmalıydı.
shshqhbaha shshqhbaha Feb 01
LAAAANNN!!! SÜR**K YETERR ARTIK YENİ BÖLÜMé!!! OÇ. M. S.
dl_tfkcgl dl_tfkcgl Mar 04
Bence eski hali daha güzeldi yazaraşkım ama sen bilirsin tabi