NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
MASKE

MASKE

100K Reads 7.2K Votes 18 Part Story
👑--ViMa--👑 By --ViMa-- Completed

Kaan yanıma gelip, omuzlarımdan tuttu."Kendine gel Rüzgar!Sen daha 15 yaşındasın. Ben inanmıyorum şaka değil mi? Maske sen değilsin."dedi."Hayır benim.Doğru 15 yaşındayım. Ama bu benim. Hayatım,yaşadıklarım beni bu hale soktu. Bir katile dönüştüm en sonunda. Bir katille sevgili olmak nasıl bir duygu? Şimdi ne hissediyorsun? Merak ediyorum Kaan. Çünki ben hiç birşey hissetmiyorum!" dedim.Yine bağırmıştım.

"Artık bende hiç birşey hissetmiyorum. Hoşçakal." diyip,beni bıraktı. Kapıya doğru gidip duraksadı. Kapıyı açıp arkasına bile bakmadan çarpıp gitti ve bitti.İlk aşkım bitti. O kapı çarpıldığında, benimde içimde bir şeyler, kırıldı. Mesala artık onu sevmiyorum. Garip, bu duygumu da kaybettim. Şimdi ben neyim? Şimdi ben kukla mıyım?Yoksa bir heykel? Yok ben bir Maskeyim!!

Doktor tehşisi koyuyor;Kitap yazılmadan önce ağır dozda Kül Kedisi Masalı okunmuş beğenilmiş ve filminde izleyince  bu sahneler ortaya çıkmıştır
TubaYazall TubaYazall May 15
WOWWWW İLK DEFA KLASİK OLMAYAN BİŞİ HOŞUMA GIDIYORE HEKJLSKFJK
Wanibae Wanibae Jul 11, 2016
Allah Allah ne alaka?Kendi mi karar vericek erkek olucağına?Allah böyle istemiş,olmuş.Sağlıklı diye sevineceklerine düşman olmuşlar.Çocuğu olsun isteyen ama olamayan,bu uğurda her şeyi yapan bir sürü insan var.Yazık.Sadece yazık.
calum-ilayda25 calum-ilayda25 Oct 14, 2016
Benimde öyle ya. Kilo alamıyorum bende ama senin sorunun daha kötü be. Cidden ağlayarak okudum -Çook fazla duygusal bir yapım var-
ayceren11 ayceren11 Jan 09
facascowillm doğru diyor(adını yazana kadar 5 kez baktım sorry)
nabliiii nabliiii Jul 27, 2016
Ya sen nasil annesin hemde öz gerizekali asıl pislik sensin