NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
The First Time List • L.H

The First Time List • L.H

303K Reads 24.9K Votes 28 Part Story
Oczy By thebigblueyes Completed

•The First Time List• w życiu zdarza się wiele „pierwszych razów" zaczynając od pierwszego kroku, pierwszego słowa przez tak banalne jak choćby pierwsza kłótnia, pierwszy papieros aż do pierwszego związku, pierwszego pocałunku i pierwszego seksu.

Lea jest jedynaczką. Od dziecka była oczkiem w głowie rodziców, którzy pilnowali jej na każdym kroku i posyłali do prywatnych szkół tylko dla dziewczyn, gdzie panowały dość rygorystyczne zasady. Do tej pory jej siedemnastoletnie życie opierało się na nauce. 
Nie wychodziła z koleżankami, chyba że w weekendy i to w ściśle określonym czasie, nie spotykała się z chłopakami, poruszanie tego tematu przy rodzicach nigdy nie kończyło się dobrze. Nie miała pojęcia o czym mówiły jej koleżanki, kiedy poruszały temat związków, w końcu nigdy żadnego nie doświadczyła.
Kiedy przez rodziców przegapia imprezę urodzinową przyjaciółki zaczyna do niej docierać ile traci, przez rygorystyczne zasady panujące w domu. Wtedy też spisuje listę rzeczy, które chciałaby w końcu doświadczyć po raz pierwszy. 
Jednak największym zaskoczeniem okazuje się chłopak, a raczej młody mężczyzna, który pojawia się w życiu dziewczyny po powstaniu listy i nieświadomie zaczyna spełniać kolejne punkty zapisane na niej.

Co wyniknie ze spotkania dziewczyny, która nie chce być już grzeczna i chłopaka, który do najgrzeczniejszych nie należy?

© 2015 by thebigblueyes

#4 - 26/10/2015
#3 - 02/11/2015
#2 - 04/11/2015
#1 - 07/11/2015

TheAwfulDay TheAwfulDay Mar 19
Czytam kolejny raz, czy to znaczy, że coś jest ze mną nie tak?
heysosxx heysosxx Apr 19
jakbym slyszala moją matkę. ostatnio nie pozwoliła mi nocować u przyjaciół to wyszłam z domu i wróciłam następnego dniaXD
Kurwa jak widze ze ludzie czytają to po raz któryś tam, to od razu mi sie przypomina tdb i spoilery w komentarzach. Kurde a ja tak uwielbiam komentarze
Roxnette213 Roxnette213 Nov 09, 2016
1 raz 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
klaudia0208 klaudia0208 Jan 17
Znam to
               "Ty nie jesteś inni"
               Na następny dzień
               "-mamo dostalam 4!
               - a co dostali inni?"
LaxelChanter LaxelChanter Nov 21, 2016
Dopiero zaczynam ale już cię lubię za to, że pierwszy raz (hehe) od dawna mama bohaterki w książce nie jest jej najlepszą przyjaciółką, która sama ja zachęca do nocowania u chłopaka i imprezowania, mieszka z nią i czegoś od niej wymaga. Nareszcie coś realistycznego! ❤