Fosters Hotel // L.H.

Fosters Hotel // L.H.

8.1K Reads 800 Votes 6 Part Story
Bezkościsty Tęczuś By fifiszczyk Updated Aug 08

- Tato, tato - szybkim krokiem przemierzyłam dzielącą nas odległość. Musiałam jak najszybciej opowiedzieć ojcu o mojej teorii na temat żywych pluszaków, ponieważ byłam niemal pewna tego, że panna Doll, czyli moja ulubiona lalka barbie poruszyła się sama z siebie. Moim zdaniem misie i inne zabawki bały się ujawnić to, że żyją i dlatego siedziały w bezruchu.
 Kiedy dotarłam już pod drzwi jego gabinetu w naszym rodzinnym hotelu, który tatuś odziedziczył po dziadziusiu, usłyszałam rozmowę, która mnie zaciekawiła. 
Nigdy nie ukrywałam tego, że byłam ciekawska, więc po prostu wyjrzałam przez szczelinę w uchylonych lekko drzwiach i zaczęłam uważnie wsłuchiwać się w słowa wymieniane między starszym panem Lizakiem, bo tak na niego mówiłam gdyż za każdym razem gdy był u nas dawał mi lizaka, tatą i młodszym panem Lizakiem, czyli synem starszego Lizaka. 
Lubiłam bawić się w szpiega, a teraz miałam szansę na podsłuchanie najprawdziwszej rozmowy! 
 - Kiedy to wyjdzie na jaw, nikt nie będzie chciał przyjść do twojego hotelu - powiedział przyciszonym głosem starszy Lizak, a mój tata westchnął cicho. 
 - Nikt się o tym nie dowie - odparł szybko i zacisnął mocno szczękę. 
 - Co?! Zwariowałeś?! - Oburzył się młodszy Lizak, lekko podnosząc głos. - Chcesz ukryć morderstwo, do cholery?! Jak nikt ma się nie dowiedzieć, że w jednym z pokoi zginął jakiś dzieciak?! 
 - Które piętro? - Zapytał spokojnie tatuś, przeglądając jakieś papiery. 
 - Ostatnie - odparli oboje Lizacy, a ja nic nie rozumiejąc z rozmowy, jak na przykład słowo 'morderstwo' postanowiłam wejść do środka. 
 - Odetnijmy je na jakiś czas - oznajmił tato, kiedy pojawiłam się w środku.

Lukuś jako duch... Jeszcze nigdzie tego nie widziałam! Zajebiste😉
lerrieh lerrieh Aug 11
Przerazajace, a ja za chwile mam zamiar spedzic noc na dworze 👏🏻
Inez_1DLN Inez_1DLN Oct 04
Masz oryginalny pomysł i realizacja go świetnie ci idzie :)
- - Aug 08
tutaj mylisz czasu i jest trochę błędów, ale lecę dalej
Kiedy leżysz w łóżku i podginasz koc pod nogi w razie jakby duchy jednak istniały. 😂😂😂