NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mardin Doktoru

Mardin Doktoru

30.3K Reads 1K Votes 7 Part Story
Nur Aslan By 61karadenizkizi Updated May 09, 2016

Multimedia:Ceylin Karahan (Deepika Padukone)

Ben Ceylin Karahan. Mardinde Karahan Aşiretinin Cemal ağanın kızıyım. 25 yaşındayım. Kalb Cerrahıyım. Evet, Cerrahım. Babam ağa olmasına rağmen beni bu töre işlerinden uzak tutmak için Istanbula okumaya gönderdi. . Ama nerden bile bilirdim ki benim geleceğimin Töre tarafından belirleyeceğini.

7 seneden sonra Mardine temelli geri  dönüyorum. Acaba bir nebze de olsa birşeyler değişmişmidir? Ah kendini kandırma, değil 7 sene 700 sene de geçse hiçbirey değişmez. Töre kadar berbat birşey yok. Hele de kız isen tamamen yandın demektir. Benim gibi şanslı olmayan okadar genç kızlar var ki. Zorla evlendirilenler, okutulmayanlar, ve en kötüsü namusuna ufacık bir laf gelsin gözünün yaşına bakmadan bir çırpıda öldürülenler.
Amcamın kızı,Dila evleniyormuş. Allaha çok şükür ki o sevdiğiyle evleniyor. Dila ile çocukluktan beri yediğimiz içtigimiz ayrı geçmezdi. Olmayan kız kardeşim gibi. Ben 3 Kardeşten 2.siyim. Benden 2 yaş büyük abim ve 10 yaş küçük erk...

aysenurdync aysenurdync Jun 26, 2016
25 yaşında cerrah olamazki  tusu hemen kazanmış olsa bile asistanlık süreci var
Lmn-1907 Lmn-1907 Jan 28
Canim 25 yasinda anca tıpı bitirirsin, ondan sonra tus'a girersin kazanirsan cerrahi asistani olursun ama tam cerrah değil.