Sadeliğin Asaleti

Sadeliğin Asaleti

172K Reads 9.6K Votes 64 Part Story
mervynn By mervynn Completed

Hıçkırıkları, çığlıkları boğazında hapsolmuştu Amelia' nın. Masalının, babasının kararıyla sona erdiğini düşünüyordu. İçinden bağırıp çağırmak, öfkelenip isyan etmek geliyordu fakat yapamıyordu. Derinlerindeki o kız asaletini bozmamasını, babasının kendisi adına verdiği bu karara da boyun eğmesini söylüyordu, yapabileceği hiçbir şey olmadığını biliyordu.

  Her şey James' le tanışınca değişmişti. Boğazındaki hıçkırıklar yerini karnında uçuşan kelebeklere bırakmıştı, kalbi ürkekçe onun büyüsüne kapılmak için can atıyordu. Daha önce kendisini hiç bu kadar şanslı hissetmemişti, onu tanımadan önce öfkeliydi şimdiyse heyecan dört bir yanında cirit atıyordu.

  Amelia sonradan anladı, babası ona kendi masalını armağan etmişti...

hikyler hikyler Sep 25
Yeni hikaye yazmaya başladım okuyup beğenirsiniz sevinirim
Iwilbegood Iwilbegood Jan 30
https://www.wattpad.com/213645443-yerle%C5%9Fik-zaman-b%C3%B6l%C3%BCm-1 Bilim Kurgu. Zaman bir grup genç hariç herkesi dondurur ve arkalarında ki Siyah Maskeliler... Binlerce cevapsız soru arasında ki yaşam mücadelesi... ve ölüm her adımda.
Gerçekten güzel bir başlangıç olmuş. Konusunu beğendim ve ileride daha güzel olacaktır. Bu tür tarih ve romantik kitapları çok seviyorum. :)
srgkmn86 srgkmn86 Apr 27
Yine yeni yeniden diyerek hikayeni 2.kez okumaya başlıyorum 😁 sevmelere doyamam ya
Melike43210 Melike43210 Feb 04
hikayeni sevdim bende bir hikaye yazıyorum okuyup oy verirsen sevinirim :))
https://www.wattpad.com/myworks/60262753-ayrinti yeni yazdığım kitabımın ilk 3 bölümünü yayınladım okur ve düşüncelerini paylaşırsan çok mutlu olurum.